10 +  Письмо редактору

Кінний клуб “Horse Village Alanya” (Horse Village Alanya) опис, фото – Туреччина: Аланья


конный клуб «horse village alanya»
Фото: Кінний клуб “Horse Village Alanya”

Фото і опис

На березі ріки Обакай розташована школа верхової їзди “Horse Village Alanya”, що прийняла перших гостей в 2017 році. Цей великий відкритий простір, засаджений соковитою травою і оточений апельсиновими деревами. Тут вільно пасуться коні.

Цей кінний клуб, де привітно приймають і дорослих, і маленьких туристів, є втіленням мрії його хазяйки Жозефіни Гельгелен, що виросла в Швеції на фермі, де розводили коней. Після переїзду в Аланью і народження дочки Эды Жозефіна зрозуміла, що якраз цих благородних тварин їй дуже бракує. Її чоловік Айхан Горгюлен на той час був готовий спробувати свої сили в новій справі. Він пропрацював багато років у сфері туризму (спочатку був капітаном прогулочного судна, а потім управляв пляжним кафе) і був готовий до труднощів, що чекали його. Подружжя вирішило відкрити школу верхової їзди і стало підшукувати смирних і поступливих коней. Так вийшло, що багато тварин, що опинилися в кінному клубі, мали проблеми із здоров’ям із-за правильного догляду попередніми хазяями. Коні, з якими жорстоко зверталися у минулому, тепер опинилися біля людей, які їх люблять і цінують.

Для Жозефіни Гельгелен кінний клуб – це більше, ніж хобі. Його заснували для того, щоб кожна дитина в Аланье могла побачити коней зблизька, поспілкуватися з ними і дізнатися, як треба за ними правильно доглядати. Засобів на відкриття ферми бракувало, тому хазяї клубу попросили допомоги у користувачів соціальних мереж. Жозефіні і Айхану відправляли уживане устаткування з усієї Європи.

Нині будь-який відвідувач кінного клубу може отримати урок верхової їзди. На даний момент в школі постійно навчаються 20 молодих наїзників. Власники клубу пропонують до них приїхати навіть у тому випадку, якщо турист зовсім не хоче кататися на коні, але мріє постежити за цими тваринами або просто посидіти в тіні на природі за дерев’яним столиком і шанувати книгу.

Сайт: https://www. facebook. com/horsevillagealanya/


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap