10 +  Письмо редактору

Усе про офіційний сайт авіакомпанії Корендон (XC CAI) : реєстрація, контакти


Авіакомпанія Корендон – офіційний сайт

Зміст:

 • Загальна інформація
 • Умови реєстрації на рейс для пасажирів
 • Умови обслуговування при стикуваннях рейсів
 • Правила перевезення багажу
 • Живлення в літаках компанії
 • Особливості перельоту з дітьми
 • Парк літаків компанії
 • Аеропорт базування
 • Тарифи перевізника
 • Основні напрями
 • Бонуси і знижки

Низкобюджетные авіакомпанії надають своїм клієнтам можливість купувати квитки за найбільш вигідними цінами за рахунок відмови від деяких послуг і сервісів. Однією з таких компаній є турецький перевізник “Корендон”.

Загальна інформація

Код ИКАО : CAI.

Код ИАТА : XC авіакомпанія.

Адреса: Güzeloluk Mahallesi, 1879. Sk. No:148, 07200 Muratpaşa, Анталія, Туреччина.

Електронна адреса: customer@corendon-airlines. com.

Телефони:

 • Головний офіс: + 90242 310 9000, – 323 3400;
 • Колл-центр: + 90242 44 44 737 (працює у буденні дні і в суботу з 10 ранку до 7 вечора).

Відома під назвою “Корендон” авіакомпанія базується на популярному турецькому курорті Анталія. Датою народження нового перевізника є 2004 рік. На ринку повітряних перевезень фірма позиціонує себе як лоукостер, здійснюючи як пасажирські, так і вантажні перельоти. Основна ніша, яку займає Corendon, – це чартери на популярні у туристів курорти Туреччини і інших країн.

На сучасному етапі для обслуговування пасажирів використовуються в основному Боїнги. З 2016 року повітряні судна турецького лоукостера літають і в Росію. Російські напрями представлені перельотами з Анталії в аеропорти Мінеральних Вод, Єкатеринбургу, Ростова, Краснодару. Всього компанією обслуговується близько 170 напрямів в 41 країні.

логотип компании

Логотип компанії

Умови реєстрації на рейс для пасажирів

Авіакомпанія Кондор – офіційний сайт

  Усе про офіційний сайт авіакомпанії Turkmenistan Airlines (T5 TUA)


“Корендон” пропонує зручний сервіс для проходження видаленої реєстрації. Після купівлі квитка за шість тижнів (але не пізніше, ніж за 5 годин) до вильоту можна виконати наступні операції:

 • Зареєструвати багаж, який здаватиметься у багажне відділення;
 • Вибрати переважний тип живлення з тих, що можуть бути запропоновані на борту;
 • Зарезервувати будь-яке з вільних місць в салоні (за послугу вибору місця стягується додаткова плата, яка відрізнятиметься залежно від напряму).

Зареєструватися в якості пасажира самостійно онлайн можна вже за 48 годин до вильоту. Для цього треба перейти по посиланню, ввести у відповідні поля номер замовлення, дату вильоту, номер свого рейсу разом з кодом компанії (для основного перевізника це CAI, для дочірньої данської фірми – CND, для європейської філії – CXI). Потім слід натиснути зелену кнопку (у англомовній версії Login) і пройти процедуру реєстрації на сайті. Після її завершення формується посадочний талон, який треба роздрукувати.

экипаж борта «корендон» 

Екіпаж борту “Корендон”

Зверніть увагу! Зареєструватися на рейс видалено в інтернеті можна не на усі напрями, а тільки на ті, які перераховані в розділі питань на порталі перевізника. Серед них немає російських аеропортів. Вилітаючи з Росії, треба проходити звичайну процедуру. У разі вильоту з Анталії, посадочний талон в процесі реєстрації на сайті не буде сформований. Його треба буде отримати на стійці реєстрації.

Стандартні реєстраційні процедури в залі аеропорту закінчуються за 45 хвилин до вильоту літака.

  Усе про офіційний сайт авіакомпанії Royal Flight (RL ABG)


Умови обслуговування при стикуваннях рейсів

Авіакомпанія Эйр Мальта – офіційний сайт

Особливих зручностей під час очікування літака між стикувальними рейсами не надається. Компанія також не пропонує ніяких бонусів або умов обслуговування підвищеного комфорту. Пасажирам доступний тільки економ-клас. Для тих, що вилітають з Амстердама передбачена можливість доплатити за реєстрацію, посадку без черги і безкоштовні додаткові напої в літаку.

Правила перевезення багажу

Авіакомпанія Аврора – офіційний сайт

В якості ручної поклажі в літак кожен пасажир може узяти тільки одне місце багажу. Його вага не має бути більша 8 кг, а граничні значення габаритів встановлені наступні: 55×35×25 см

Важливо! Місце багажу, вага якого більше 32 кг, не можна буде перевезти в літаку навіть за доплату.

У багажний відсік без доплати можна відправити багаж до 20 кг вагою. Далі за кожен зайвий кілограм стягуватиметься додаткова плата – 7 євро* для Західної Європи і 5 євро* – для інших регіонів.

На борт з собою, не здаючи у багаж, можна пронести доладний дитячий візок. Її в обов’язковому порядку додивляться і просканують.

Тварина, яка полетить в салоні, оплачується в сумі 20 євро* (його вага з клітиною або сумкою не повинна перевищувати 8 кг). Для багажного відсіку тариф збільшується удвічі. Про перевезення домашніх вихованців слід повідомити компанію не пізніше, ніж за тиждень до вильоту.

Окрема оплата стягується за спортивне спорядження, у тому числі надувні човни, дошки для серфінгу, велосипеди.

  Усе про офіційний сайт авіакомпанії Nordstar Airlines (Y7 TYA)


Додаткова інформація! З повним списком можна ознайомитися на офіційному сайті авіакомпанії “Корендон”

Живлення в літаках компанії

Як і більшість лоукостеров, в ціну квитка цей перевізник включає мінімум послуг. Не входить в неї і живлення. Офіційно воно надається за окрему платню за бажанням пасажира. Але на деяких рейсах пасажири забезпечуються безкоштовним легким харчуванням і напоями. Переважне блюдо можна вибрати заздалегідь на сайті або замовити прямо на борту.

Попереднє замовлення може бути зроблене через ту ж форму, що і онлайн реєстрація. Блюда належать до європейської кухні. Замовлення їжі доступне не для усіх рейсів. Якщо під час реєстраційних дій з’являється кнопка reserve meal, то замовити їжу можна.

Особливості перельоту з дітьми

Corendon Airlines не надає особливих умов обслуговування маленьких дітей.

На борт можна пронести більше 100 мл дитячого харчування (тобто, більше, ніж обмеження для рідин), але його ретельно додивляться. Рідини треба упакувати в прозорий пакет на застібці. Живлення на борту для дітей не відрізняється від дорослого. Але в пропонованому асортименті немає гострих або важких блюд.

Надається платна послуга (вартість 25 євро*) перевезення дітей від 5 до 12 років без супроводжуючого. Дітей без нагляду на кожному рейсі може бути не більше двох. На дитину мають бути надані усі документи, необхідні для польоту. Також батьки готують заяву про те, що треті особи звільняються від відповідальності за дитину. У аеропорт дітей повинні супроводжувати батько, представник батьків, опікун. Після перельоту його повинно чекати зустрічаючу особу в аеропорту.

  Усе про офіційний сайт авіакомпанії Pegas Fly (EO KAR) : контакти, реєстрація


Парк літаків компанії

У парку літаків “Корендон” служать судна наступних моделей :

 • Boeing737 – 800 – 10 літаків на 189 місць кожен;
 • Boeing B737 – MAX8 – 1 судно на 189 місць. Це перший подібний літак, що належить турецьким авіалініям;
 • Airbus A320 – 200- 2 борти на 174 місця.

Літаки знаходяться у хорошому стані. Середній їх вік: 14-16 років.

самолет boeing 737-800

Літак Boeing 737-800

Аеропорт базування

Як основна база використовується міжнародний аеропорт Анталії (IATA: AYT, ICAO: LTAI), розташований в 13 км на північ від центру однойменного міста. Позначена кодом ИАТА XC авіакомпанія обслуговує тут велику кількість маршрутів.

Аеродром обслуговує пасажирів в двох міжнародних і одному внутрішньому терміналі. Надається широкий спектр сервісів і послуг для комфортного очікування рейсу. У нових терміналах є зали бізнес-класу, VIP.

международный аэропорт анталья

Міжнародний аеропорт Анталія

З центром міста аеропорт зв’язують автобусні маршрути, можна добратися в Анталію і на таксі. Поряд з містом знаходиться автовокзал, звідки можна доїхати до більшості великих міст і туристичних центрів Туреччини.

Цей повітряний порт здатний приймати декілька десятків мільйонів пасажирів в рік і є третім в країні за об’ємом пасажиропотоку.

Тарифи перевізника

У компанії діють економічні тарифи на авіаквитки. Ціна залежить від напряму і тривалості перельоту.

Види тарифів :

 • Eco – найекономічніший тариф не припускає багажу, тільки ручна поклажа. Квиток є неповоротним незалежно від часу відміни поїздки;
 • Flex – пасажир може узяти до 20 кг безкоштовного багажу у багажне відділення окрім ручної поклажі;
 • Premium – ціна включає 30 кг багажу, ручну поклажу, можливість вибору сидіння, напої вчасно польоту.
  Усе про бюджетні авіалінії з Фінляндії: лоукостеры з Хельсінкі


Квитки останніх двох категорій можна повернути з компенсацією їх вартості (від повної до 30% залежно від часу, що залишився до вильоту) не пізніше, ніж за 24 години до рейсу.

Чим раніше буде зроблено повернення, тим більшу вартість вдасться отримати назад. Вартість придбаних заздалегідь послуг (їжа, вибір місця) не повертається, якщо пасажир сам вирішив відмінити подорож.

Основні напрями

Авіа перевезення здійснюються компанією по Європі, Близькому Сходу, Азії. Найбільш популярні напрями:

 • Туреччина – Анталія, Аланія;
 • Німеччина – Берлін, Дрезден, Кельн, Лейпціг, Мюнхен, Нюрнберг, Штутгарт, Дюссельдорф, Баден-Баден;
 • Єгипет – Хургада;
 • Росія – Єкатеринбург, Краснодар, Ростов, Мінеральні Води;
 • Швейцарія – Цюріх;
 • Австрія – Відень, Линц, Грац;
 • Греція – Іракліон.

Квитки на літак можна шукати і бронювати на російськомовній версії сайту. Вона не відрізняється по функціоналу від версій на інших мовах.

Бонуси і знижки

Постійно діючої бонусной програми, системи знижок або акцій авіаперевізником не розроблено.

Пасажири, що користуються послугами Corendon, відмічають уважне відношення і ввічливість персоналу. Широкий вибір маршрутів, що обслуговуються компанією, дозволяє придбавати дешеві квитки в популярні європейські міста і на курорти Туреччини з різних країн Європи і декількох російських міст.

* Ціни актуальні на липень 2018 року


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap