10 +  Письмо редактору

Замок Хоэнбаден (Schloss Hohenbaden) опис, фото – Німеччина: Баден-Баден


замок хоэнбаден
Фото: Замок Хоэнбаден

Фото і опис

Друга назва замку Хоэнбаден, під яким він більше відомий, – Старий замок. На західному схилі покритих лісами скель Баттерте на висоті 410 метрів вище за рівень моря розташовані розвалини Старого замку.

Упродовж 11-15 віків Хоэнбаден служив резиденцією для баденских маркграфів з династії Церингенов (древній німецький рід зі Швабии). Заснував і почав зведення замку баденский маркграф Герман II в 1102 році. Перебудовою замку в готичному стилі керував маркграф Бернар (1372-1431), пізніше маркграф Іаков (1431-1453) продовжував розширювати замкові будівлі. До середини 15 віків завершилося спорудження нової фортеці, в який і перенесли резиденцію, а замок Хоэнбаден був практично знищений пожежею 1599 року.

За часів розквіту тут було більше ста приміщень різного призначення, а у дворі замку розташовувалися стайні, сараї і багато інших необхідних господарських будівель. У підземеллях будівлі збереглася примітивна система каналізації – одна з небагатьох відомих каналізацій в замках середньовіччя.

На вершині руїн замку в 1999 році зробили установку 120-струнної еолової арфи, найбільшої в Європі. Звучати цю арфу примушує вітер, що коливає струни.

  Руїни римських терм Баден-Бадена (Roemische Badruinen Baden - Baden) опис, фото - Німеччина: Баден-Баден


У замку побудований сучасний ресторан, з вікон якого можна милуватися околицями фортеці. Поблизу Старого замку в лісі розташована старовинна каплиця. Сьогодні проводяться масштабні реставраційні роботи по відновленню мальовничих руїн середньовічної споруди.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap