10 +  Письмо редактору

Палац (The Mansion House) опис, фото – Філіппіни: Багіо


дворец
Фото: Палац

Фото і опис

Палац – офіційна літня резиденція президента Філіппін, розташована в місті Багіо. Велична палацова будівля була побудована в 1908 році за наполяганням колишнього генерал-губернатора Уільяма Кэмерона Форбса як літня резиденція. Він же і дав їй назву на честь свого маєтку в американському штаті Нова Англія. Під час Другої Світової війни Палац серйозно постраждав і був практично повністю перебудований в 1947 році. Відтоді в нім розміщується робочий офіс президента країни під час його візитів у Багіо.

У різні роки у будівлі Палацу проходили різні міжнародні заходи, наприклад, в 1947 році тут відбулося засідання Економічної Ради ООН по Азії і Далекому Сходу, в 1948 році – засідання Всесвітньої Сільськогосподарської Організації ООН, а в 1950 році проходила зустріч членів Союзу Країн Південно-східної Азії, більше відома як Конференція Багіо. На території Палацу регулярно проводяться тематичні міжнародні конференції.

Палац складається з головної будівлі, побудованої з розмахом, і скромнішого гостьового будиночка. Говорять, що головні ворота відлили із заліза за зразком головних воріт Букингемского палацу в Лондоні. Потрапити в Палац звичайному туристові, звичайно, неможливо, проте можна відвідати невеликий палацовий музей, в якому зберігаються особисті речі колишніх філіппінських президентів.

  Бернхэм-парк (Burnham Park) опис, фото - Філіппіни: Багіо


Прямо навпроти Палацу розташувався Парк Райта, де можна покататися на конях і поні. А навколишні пагорби забудовані розкішними віллами, в яких проводять свою відпустку багаті жителі Маніли.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap