10 +  Письмо редактору

Зоопарк Буенос-Айреса (Zoologico de Buenos Aires) опис, фото – Аргентина: Буенос-Айрес


зоопарк буэнос-айреса
Фото: Зоопарк Буенос-Айреса

Фото і опис

Зоопарк Буенос-Айреса знаходиться в районі Палермо. Центральний вхід на територію зоопарку можна знайти на площі Іспанії. При основі парку Трес де Фебреро в другій половині XIX століття була передбачена скромна, обгороджена від іншої території ділянка для звіринця. У 1888 році парк перейшов на баланс міста, тому мер Антонио Креспо вирішив перетворити невеликий звіринець на зоопарк, для чого віддав розпорядження про розширення його площі. Спочатку в зоопарку містилося 650 тварин. У 1904 році тут з’явився новий керівник Клементі Онелли, який приділяв величезну увагу пошуку тих видів звірів, які тут не були представлені. Зоопарк несподівано став користуватися дивовижною популярністю у місцевих жителів. Щорічно його стали відвідувати приблизно 15 тисяч чоловік.

У другій половині минулого століття міській владі було не до зоопарку, про нього забули, фінансові вливання зменшилися, тому в 90-х роках його продали приватній фірмі.

Зараз в зоопарку Буенос-Айреса міститься більше 2 тисяч тварин 325 видів. У вольєрах, розташованих на території площею 18 гектарів, знаходяться ссавці, які можуть представляти загрозу безпеки відвідувачів : ведмеді грізлі, бегемоти, антилопи, леви, мурахоїди, бізони, жирафи, носороги, слони, мавпи, страуси, зебри, олені, гієни і багато інших. Нешкідливі маленькі звірятка і птахи вільно ходять по стежинах разом з гостями зоопарку. Практично на волі живуть бобри, павичі, гуси. Зоопарк славиться незвичайної краси павільйонами. Обов’язково треба побачити “Палац слона”, зведений в 1904 році. Він є точною копією індуїстського храму у Бомбеї.

  Ботанічний сад Буенос-Айреса (Jardin Botanico Carlos Thays de la Ciudad Autonoma de Buenos Aires) опис, фото - Аргентина: Буенос-Айрес© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap