10 +  Письмо редактору

Драматичний театр опис, фото – Болгарія: Бургас


драматический театр
Фото: Драматичний театр

Фото і опис

Драматичний театр, розташований в місті Бургас, є одним з найвідоміших в країні. Сьогодні він носить ім’я Адрианы Будевской – видатної болгарської актриси і основоположника професійного драматичного театру у Болгарії, що жила в XIX, – XX повіках.

Театральна діяльність у Бургасі почала розвиватися в останній чверті XIX століття, коли місцеві учителі показали на сцені спектаклі “Изгубена Верстата” І. Блыскова, “Ловчански владика” Т. Икономова і “Многострадална Геновева” Д. Войникова. “Вчительський театр” не перестав існувати і після Звільнення, радуючи своїх глядачів новими представленнями і постановками. Поступово репертуар місцевого театру розширювався, в той же час у Бургас стали приїжджати театральні трупи з інших населених пунктів.

У 1900 році великий зал для засідань у будівлі Постійної комісії був переобладнуваний в салон з масивною п’ятиметровою сценою. В результаті розвитку культурного життя в 1914 році міською владою було прийнято рішення про створення в місті постійно діючого театру, що субсидувався.

Із-за воєн – Балканської і Першої світової – діяльність театру на якийсь час була припинена. Вона знову поновилася в 1919 році. За багату, майже вікову історію в цьому місці працювало немало талановитих акторів, режисерів і інших діячів мистецтва.

  Бургасское озеро опис, фото - Болгарія: Бургас


У 2011 році у будівлі були проведені масштабні роботи по реконструкції. Сьогодні драматичний театр у Бургасі – це комплекс, облаштований відповідно до усіх сучасних вимог, в якому розташовуються два зали: великий, розрахований на 298 місць, і малий (камерна сцена) – на 105 місць.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap