10 +  Письмо редактору

Мости (Chester Bridges) честерів опис, фото – Великобританія: Честер


честерские мосты
Фото: мости Честерів

Фото і опис

Місто Честер стоїть на річці Ди. Кам’яна гребля на річці збереглася з XI століття. Вона була побудована на місці насипної греблі, щоб забезпечити водою водяні млини, а на початку XX століття – гідроелектростанцію. Відразу за греблею знаходиться Олд Ди Бридж (Старий міст через Ди). Перший міст на цьому місці був побудований ще римлянами і проіснував до норманнского завоювання. У кінці XIV століття міст був повністю перебудований в камені, на будову пішов місцевий червоний піщаник, і у такому вигляді міст дійшов до наших днів. Це міст арочного типу, в нім сім прольотів, усе різної довжини.

У XIX столітті одного моста місту стало недостатньо, і в 1832 був побудований Гросвенор Бридж. Цей міст теж арочного типу, але однопролітний. Його урочисто відкрили принцеса Вікторія Саксен-Кобург-Заальфельдская, герцогиня Кентская, і принцеса Александрина Вікторія Кентская, майбутня королева Вікторія.

Архітектор моста, Томас Харрисон, на жаль, не дожив до відкриття свого моста. Він помер в 1829 р., і будівництво було завершене під керівництвом його учня, Уільяма Коула.

  Міські стіни (Chester City Walls) честерів опис, фото - Великобританія: Честер


Значна частина земель Честера належить герцогові Вестмінстерському. Герцог Вестмінстерський – це титул, а родове прізвище герцога – Гросвенор, що і пояснює назву моста Гросвенор, а також парку і готелю Гросвенор.

У місті існує ще один міст, тільки пішохідний, – це почіпний міст Квин Парк.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap