10 +  Письмо редактору

Парк розваг Чунцина (Chongqing Amusement Park) опис, фото – Китай: Чунцин


парк развлечений чунцина
Фото: Парк розваг Чунцина

Фото і опис

У районі Наньан міста Чунцин знаходиться один з досуговых і розважальних центрів міста, що поєднує в собі садово-паркові зони із зеленими насадженнями, різноманітні атракціони і майданчики для спокійного відпочинку. Керівництво парку зробило максимум зусиль для забезпечення безпеки відвідувачів, тому велика частина устаткування була високої якості і була закуплена у ведучих европейски виробників.

Основна частина парку ділиться на тематичні зони, в кожній з якої встановлені більше 20 захоплюючих атракціонів. Найбільш популярними серед відвідувачів вважаються такі, як водяні гірки, космічний кораблю, піратський кораблю, повітряний велосипед, гірська машина, монорейка і так далі. Окремо варто відмітити, що усі атракціони проходять щомісячну перевірку і оптимально підходять для будь-яких вікових груп. Парк із задоволенням відвідують як дорослі, так і діти. Для любителів активного відпочинку оптимально підійдуть розваги на водному рафтингу і гонка на міні-автомобілях.

Після відвідування головної частини парку туристам пропонується провести час в чайному павільйоні, скуштувати блюда китайської традиційної кухні в невеликих ресторанчиках, а також насолодитися навколишніми пейзажами, арочними мостами і штучним озером.

  Фортеця Дяоюй (Diaoyu Fortress) опис, фото - Китай: Чунцин


Вечірньої пори доби на території парку проходять барвисті вистави за участю кращих артистів міста. Окрім цього, спалахує ілюмінація дивовижної краси, що підсвічує не лише увесь парк, але і колесо огляду, з якого відкривається шикарний вид на Чунцин з висоти пташиного польоту.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap