10 +  Письмо редактору

Турецька купальня (Turkish Bath) опис, фото – Угорщина: Эгер


турецкая купальня
Фото: Турецька купальня

Фото і опис

Эгер славиться своїми цілющими термальними джерелами, а купальна культура Эгера налічує багатовікову історію. Відомо, що з давніх часів жителі міста використали для купання теплу воду озер, що утворилися з гарячих джерел. А перша письмова згадка Картузіанської Купальні в Эгере датується 1448 роком. Надалі купальні розширювалися, а їх слава росла.

За часів турецького володарювання эгерские купальні випробували справжній розквіт – на початку 17 століття були відбудовані “илиджы” – купальні і “хаммамы” – парні, відтоді про них можна було говорити як про цілий купальний комплекс. Потрібно помітити, що це будівництво купалень велося по всій країні, адже потреба в них “нового” населення була чеорзвычайно висока. Ось цитата з розпорядження султана Сулеймана, що датується 1564 роком, що збереглося : “В місті Толна число мусульман зросло настільки, що. є необхідність в купальні”. Таким чином, в кожному місті мала бути хоч би одна купальня. Залишається лише дивуватися з того, що в Угорщині до нашого часу збереглися лише эгерская і декілька будапештських купалень.

  Турецька купальня (Turkish Bath) опис, фото - Угорщина: Эгер


У 2008-2009 роках після реконструкції, здійсненої за проектом відомого архітектора Акоша Касаба, Турецька Купальня відкрила свої двері усім бажаючим приємно відпочити, до їх послуг: басейни з термальною водою різної температури, 15 різних видів масажу, парна, сауна, инфра-кабина, ароматична кабіна, хамам. Для пацієнтів, що потребують медичної допомоги, відкрито лікувальне відділення, де пацієнти з різними захворюваннями можуть отримати кваліфіковану допомогу.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap