10 +  Письмо редактору

Музей сучасного мистецтва (Centro Jose Guerrero) опис, фото – Іспанія: Гранада


музей современного искусства
Фото: Музей сучасного мистецтва

Фото і опис

Музей сучасного мистецтва, або Центр мистецтва, в Гранаде носить ім’я видатного іспанського художника 20 століть Хосе Герреро. Хосе Герреро, який народився в Гранаде в 1914 році і саме тут почав свій творчий шлях, цілком заслужено вважається найбільшим іспанським художником, що зробив великий вплив на формування сучасного іспанського живопису і вніс істотний внесок у розвиток іспанської культури в цілому. Хосе Герреро є одним з найяскравіших представників абстрактного експресіонізму.

Свою першу художню освіту майбутній майстер отримав в Гранаде, в Школі мистецтв і ремесел. Потім він вчився в Мадриді в Академії Сан-Фернандо. У 45 році 20 віків Герреро потрапляє в Париж, де знайомитися з такими видатними іспанськими художниками, як Пабло Пікассо, Жоан Миро. У 1950 роках він вирушає в Нью-Йорк, де і відбувається його остаточне становлення, як майстри абстрактного експресіонізму. Він бере участь у багатьох виставках і отримує безліч нагород. Сьогодні його твори виставлені у багатьох відомих музеях світу.

  Королівська канцелярія (Real Chancilleria de Granada) опис, фото - Іспанія: Гранада


Недивно, що в рідному місті художника заснували його музей або центр мистецтв, який був присвячений спочатку тільки його творчості. Тут представлена велика спадщина видатного художника, якнайповніше розкритий розвиток творчості Хосе Герреро. Музей розташований в прекрасному будинку, побудованому в 19 столітті за проектом архітектора Антонио Хименеса Торесильяса.

Музей був відкритий в 2000 році на засоби, пожертвувані вдовою художника. Через деякий час тут стали виставлятися роботи і інших майстрів, і на сьогодні музей є яскравою і цікавою галереєю сучасного мистецтва, яку обов’язково варто відвідати.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap