10 +  Письмо редактору

Lonely Planet склала ТОП-10 міст на 2016


Lonely Planet склала ТОП-10 міст на 2016

Трэвел-експерти Lonely Planet порадили 10 європейських міст, які обов’язково треба встигнути побачити цього року. П’яте місце в цьому списку віддане Львову.

1. Пелопонес (Греція)тому що тут можна доторкнутися до історії, прогулявшись по обламаннях колишньої Олімпії, Мікени і Мистры, поринути у бірюзовому морі і побачити засніжені гори. Експерти радять не втратити можливість заглянути у винний регіон Німіючи, де у бочках найвідоміших грецьких виноробень бродить вино Агиоргитико.

2. Побачити Орхус – друге за величиною місто в Данія треба, тому що в нім поєднуються космополітизм великих мегаполісів і шарм маленьких містечок. А ще тут багато студентів і найбільша в Скандинавії бібліотека – Dokk1. У 2017 році це місто включать в список культурних столиць Європи і Європейських гастрономічних регіонів.

3. Відвідати Венецію (Італія)Lonely Planet радить, тому що в 2016 тут з розмахом відмічатимуть 500-річчя венеціанського гетто – острови в місті-острові. Прогуляйся по коридорах шикарного Palazzo Ducale, подивися на відреставровані синагоги і музеї і обов’язково сходу на постановку шекспірівського Венеціанського купця, якого, до речі, уперше тут і зіграли.

4. Дордонь (Франція)– краще місце, щоб пізнати французьке Art De Vivre (мистецтво життя). Це тихий райський сад, де ти зустрінеш середньовічні замки і горіхові гаї, більше десятка музеїв (в т.ч. музей тютюну і поштових листівок) і гастрономічні дослідження у вигляді фуа-гра і трюфелів. У травні цього року сюди почне літати British Airways.

5. Львів (Україна)на думку Lonely Planet, – краще, що може сьогодні запропонувати Україна. І щоб його побачити, є чотири причини: привітність львів’ян, більше сотні подій, крута архітектура і вигідний курс валют.

6. Уорикшир (Англія)– батьківщина Уільяма Шекспіра, де цього року святкуватимуть його 400-річчя. Переситившись шекспірівськими веселощами, трэвел-эксперты радять подивитися на атмосферні руїни замку Кенилуэрт, які краще всього виглядають на заході.

7. Естремадура (Іспанія)– один з найменш відомих регіонів в одній з найвідоміших країн Європи. Подорожувати сюди варто тим, які хочуть поглянути на Іспанію без стереотипів. Тут збереглося багато середньовічної архітектури і дикої природи, чого вартий тільки Національний парк Монфраге. Також тут роблять неймовірний хамон Иберико.

8. Східне узбережжя Тенерифе (Канарські острови)– острів вулканічного походження, де замість готелів “усе включено” тебе зустрінуть рибальські будиночки. Регіон з неймовірною дикою природою: тут можна побачити прямовисні скелі, ступінчасті піраміди, а на півночі – гори. На думку експертів, вино долини Гуимар – одне з кращих канарських вин.

9. Острів Тексель (Нідерланди)– тут тебе чекають 25 кілометрів пустинних пляжів і декілька цікавих подій, одне з яких зовсім скоро. Щорічно на острові проходить найбільша у світі регата катамаранів, на яку збираються яхтсмени з усієї Європи. Цього року подія відбудеться 25 червня. А ще саме тут знімали сцену біля моря для фільму “Достукатися до небес”.

10. Північна Далмация (Хорватія)– невеликі селища і древні міста, що витягуються уздовж узбережжя, національні парки, озера і водоспади, неймовірні гори і розвинена туристична інфраструктура – ось 7 причин, щоб побувати тут в 2016 році.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap