10 +  Письмо редактору

Поїздка у Валенсію у березні


Фаллас – фейєрверк емоцій

поездка в валенсию в марте фото
Стати свідком незабутнього дійства під назвою Фаллас (Фальяс), побувавши у Валенсії у березні, – це справжня удача. Нікого не залишать байдужим цікаві спектаклі, запальний танок, костюмовані представлення, конкурси, що проводяться для глядачів, і ходу на честь святого Йосипа – покровителя теслярів. Атмосфера нестримних веселощів панує всюди, а зосереджені гуляки з радістю насолоджуються традиційними стравами карнавалу : густим гарячим шоколадом і чуррос – обсыпанными цукровою пудрою смаженими пампушками. А ще ніде більше не можна побачити тих, що так вражають розмахом і спецефектами фейєрверків! При цьому маскету – денний фейєрверк, можна не стільки побачити, скільки відчути.

Але, звичайно ж, основним дійством карнавалу стає спалювання нинот, які є справжнім витвором мистецтва Іспанії. При цьому кожна з них виготовляється близько шести місяців. Спочатку скульптури виставляються на вулицях міста, і усі учасники карнавалу можуть оцінити їх. Ниноты дуже своєрідні: вони і прекрасні, і потворні одночасно, їх вигляд гіперболізований і комічний. Іспанці вкладають в це глибокий сенс: скульптури, що виготовляються для Фалласа, символізують гріхи і вади місцевих жителів, як правило, чуттєві. У останню ніч карнавалу ниноты підпалюються донами – спеціально вибраними для цих цілей дівчатами в національному одязі. Традиційно їх спалювання мало особливе значення і було символічним очищенням від гріхів.

  Як відрізнити тапас від пинчос?


Карнавальна Валенсія

поездка в мае на карнавал фаллас в валенсии фото
Фаллас – карнавал у Валенсії – справжня феєрія вогню, музики і пристрасті, що супроводжується маскарадами, ходами, вуличними спектаклями, танцями. Свято дістало свою назву від найменування дерев’яної, паперової або пробкової основи (фалла) для статуй, які на місцевому діалекті називаються “ниноты”. Виник карнавал в XIV столітті абсолютно випадково: мастеровые-плотники спалювали на вулицях стружки, що залишилися після робіт, під час шумного святкування закінчення зими.

Корисні поради

  • Бронювати номери в готелі краще завчасно. У святковий період березня у Валенсію прагнуть дуже багато туристів. Тому пошуком оптимальних номерів краще зайнятися за декілька місяців до подорожі
  • Простежте, з чого вам готують паэлью, традиційне іспанське блюдо, яке обов’язково треба спробувати у Валенсії, і як багато часу займає сам процес. Морепродукти мають бути свіжими, а час приготування зазвичай займає не більше 20-ти хвилин.
  • Оглядати ниноты буде кращий зранку, оскільки вже о 11 годині в центрі багато дозвільно гуляючого народу.
  • Не варто пересуватися на авто під час свята, по-скольку в місті дуже багатолюдно і парковку знайти просто нереально.
  Аликанте


П’ять днів у Валенсії

Карнавал Валенсії Фальяс тривати біля 3-х тижнів, але головні його події займають всього п’ять днів – це період між сімнадцятим і дев’ятнадцятим березня. За цей час гості міста можуть зібрати максимальну кількість яскравих вражень, які подарує Фальяс, а також ознайомитися з пам’ятками міста і традиційною іспанською кухнею.

День 1 – Кафедральний собор, Шовковий ринок

валенсия кафедральный собор в мае фото
Можна відвідати кафедральний собор Валенсії і заберіться на його вежу, звідти відкривається суперский вид на центр міста. Ївши в одному з численних ресторанів в центрі, обов’язково спробуйте традиційну іспанську паэлью і коктейль Agua de Valencia. Прогуляйтеся по старовинному Шовковому ринку, що виник в результаті встановлення торгових зв’язків зі Сходом.

День 2 – маскета, Музей кераміки

поездка в марте в валенсию - ниноты фото
Пройдіться по місту, оцініть виставлені ниноты. Прийміть участь в маскете, а потім відвідайте Музей кераміки.

День 3 – центральний ринок, статуя Діви Марії

Постежте за церемонією Підношення Святій Діві, коли діти в національному одязі розкидають пелюстки троянд біля статуї Діви Марії. Сходіть на центральний ринок Валенсії, де можна придбати сувеніри для себе і своїх близьких.

  Китайці купують аеропорт в Іспанії за 10 тисяч євро


День 4 – Музей образотворчих мистецтв, пляж

Відвідайте Музей образотворчих мистецтв, в якому виставлені роботи видатних іспанських живописців. Пообідайте в одному з ресторанів, що розташувалися в центрі, і оправляйтеся на велику маскету. поездка в валенсию - пляж коста бланка в мае фото
Якщо ви злегка притомилися від активного відпочинку, съездийте на пляж, а там можна відпочити і трохи розслабитися.

День 5 – Місто мистецтв, нічні гуляння

поездка в город наук в валенсии фото
Вчиніть захоплюючу подорож в Місто мистецтв і наук. Відпочиньте вдень, щоб підготуватися до нічного гуляння і спалювання нинот.сжигание нинот на карнавале фаллас в валенсии фото

Після цих гулянь наша карнавальна програма вичерпана, поїздка у Валенсію добігла кінця.

Приємних днів!


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap