10 +  Письмо редактору

Найекстравагантніше і вільніше місто Європи – Амстердам


Найекстравагантніше і вільніше місто Європи – Амстердам

Амстердам повноправно вважається столицею невеликої і екстравагантної держави Нідерланди і найдивовижнішим містом в усій Європі. Усі вечірні вулиці цього міста пістрявлять яскравими і незвичайними особами, вирядженими у блискучі костюми і обвішані пір’ям, а в повітрі цілу добу парить атмосфера рівності і свободи. А з вікон виглядають напівроздягнені дуже спокусливі жінки, що ваблять до себе.

З історії:
Уперше цей населений пункт був, згадають 27 жовтня 1275 року як місто, побудоване на греблі, яка поз. Досі назву самого міста зберігає в собі відгомін минулого (Амстердам – гребля на річці Амстел).

Довгий час місто тюльпанів було значним торговим портовим містом, а в 60-і роки 20 віків Амстердам перетворився на центр поширення європейських хіппі.

Прапор і герб містять ідентичні фрагменти – три хрести, які означають три головні переваги: твердість, доблесть і милосердя.

У сучасності:
Амстердам до цього дня залишається промислово-розвиненим містом. Найбільш розвинені авіабудування, суднобудування, гранування і торгівля алмазів.

  Про погоду в Анталії Туреччина: клімат, температура повітря і води по місяцях


Також в Нідерландах поширені “кофешопы” – заклади, що знаходяться переважно в Амстердамі, поширюють коноплі і інші вироби з неї. Діяльність таких “кофешопов” обмежується “Опіумним законом” і державною політикою.

Але Амстердам не такий наївний і легковажний як здається. У нім зосереджена величезна кількість музеїв і інших закладах, що прославляють нас і наші думки.

Будучи в Амстердамі необхідно прокотитися на кораблику, щоб абсолютно по-іншому поглянути на місто. Злочином буде не заглянути в найбільший у всьому світі музей Вінсента Ван Гога, картини якого були передані туди зі всього світу.

Обов’язково перейнятися атмосферою страшної долі добродушної дівчини Ганни Франк, на честь якої в Амстердамі існує Будинок Ганни Франк.

Вибираючи час для відвідування цього незабутнього міста, треба згадати, що Нідерланди – головний постачальник тюльпанів і інших чарівних кольорів в усі, навіть найдальші куточки, усієї земної кулі. Поза сумнівом, кращим періодом буде весна. Столиця тюльпанів уразить вас своїми фарбами, що впадають у вічі кожній людині, прагнучій незабутніх емоцій.

  Cамая знаменний гірський ланцюг в штаті Нью-Мексіко


Тим, кому вже є 18, можна осягнути нову культуру знаменитої на весь світ Вулиці Червоних Ліхтарів, на якій і в денний час, без світла червоних ліхтарів, є на що подивитися. Прекрасна архітектура і принадний Музей Еротики притягають гостей міста.

В різний час в цьому чарівному місті, повному натхнення, жили знамениті творчі люди. Такі, як Иероним Босх (художник, що має дивне реалістичне сприйняття світу і його вад, і що відбивав це у своїх не менш дивних картинах), Ганна Франк (єврейська дівчинка з трагічною долею, що прославилася на весь світ своїми щоденниками про Холокост), а також, завітай найзнаменитіший голландець, Вінсент Ван Гог – трішки божевільний геній – художник, знаменитий на усю планету своїми постімпрессіоністськими картинами.

Таким чином, Амстердам розбещене, легковажне місто, але місто вільне і розкріпачене. У нім не варто боятися засудження людей із-за вашого зовнішнього вигляду або орієнтації. Це місто дозволить вам відчути себе особливим, не, таким як усі.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap