10 +  Письмо редактору

Топ-6 кращих курортних пляжів Росії


Топ-6 кращих курортних пляжів Росії

Багато людей ще взимку готуються до свого літнього відпочинку. І іноді досить нелегко вибрати для себе найбільш відповідний курорт. Так, де відпочити в сьогоднішні дні, адже пропозицій на ринку тур послуг сьогодні дуже багато. І ті люди хто багато подорожують – це розуміють.

Отже, шість кращих пляжів Росії

Номер один “Пляж Бурштиновий” Калінінградська область, відмічений він знайомий “блакитний прапор”. Неймовірні красиві пляжі, з множиною вільних місць. Приємна природа, чиста екологія, відстань від міста Калінінград всього 50 км. найбільше у світі родовища бурштину. Вважається одним з найчистіших пляжів. Дуже різноманітна інфраструктура: безліч готелів, магазинів, закусочних і місць для відпочинку. Тому безліч причин поїхати відпочивати.

Друге місце займає “Посольське сміття” – це дуже популярне, відоме місце знаходиться в південно-східній частині “Байкалу”. У “Посольське сміття” розташовані різні інфраструктури, спортивні майданчики і багато усього, що неодмінно підійде для хорошого відпочинку. Пляж вважається одним з кращих в Росії. Туристів тут притягає: тепла вода, пісок і різноманітні розваги, як для дорослого населення, так і для дітей.

  Про шопінг на Кріті: супермаркети, магазини, ринки, торгові центри, аутлеты


Третє місце займає курортний пляж в Криму під назвою “Лисяча бухта” дивовижний мешканням скатів, також відомий своєю назвою берег самотніх сердець. Підійде як для туризму, так і для відмінного проведення часу і відпочинку.

Четверте місце “Довга коса” курортний пляж розташований недалеко від міста Ейск. Є багато місць пляжів авто кемпінгів, дуже добре облаштований, низькі ціни. Найпротяжніша коса Ейского острова це коса Довга. Стрілка, спрямована у відкрите море завдовжки два кілометри. Тут можна викупатися в прісних і в солоних водах. Так само є місця для нудистів.

П’яте місце займає “Имеретинский пляж” дивовижний, передусім, своєю чистотою і акуратністю. Дорогі готелі, басейни, майданчики для дорослих. Дуже простора зона, місткістю до 1 тисячі чоловік. Є одним з перших обладнаних пляжів з боку Адлера. Так само вважається елітним пляжем. Є найчистішим, доглянутим.

Массандровский пляж займає шосте місце в списку. Доглянутий і облаштований пляж європейського типу. З розвиненою інфраструктурою: багато офіційних ресторанів, магазинів, закусочних. Отримав безліч престижних премій. Відпочинок тут принесе тільки одне задоволення.

  Місця в плацкарті з аварійним виходом (вікнами) : ради і правила© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap