10 +  Письмо редактору

Будинок-музей Волкова (Wolkoff House Museum) опис, фото – Фінляндія: Лаппеенранта


дом-музей волкова
Фото: Будинок-музей Волкова

Фото і опис

Будинок-музей Волкова – це старовинний дерев’яний купецький будинок, що будувався упродовж багатьох років : з 1826 по 1905 р. в центрі Лаппеенранты, поряд з міською ратушею.

Спочатку хазяїном будівлі був багатий купець Клауделин, потім в 1872 р. володіння будинком перейшло до російського купця, колишнього кріпосного селянина – Івана Волкова, який став родоначальником чотирьох поколінь торгової династії. Його нащадки в 1983 р. подарували знаменитий будинок місту, а в 1993 р. в нім відкрили музей, що розповідає про купецьке життя тих часів і зберіг православні традиції.

Внутрішній інтер’єр будинку-музею містить унікальні побутові і антикварні предмети і прикраси. Огляд будівлі розпочинається з відвідування жіночої спальні і туалетної кімнати, а потім, пройшовши через вітальню, кабінет і їдальню, ви опиняєтеся в іншій спальні, розташованій поряд з дитячою кімнатою, і потрапляєте на кухню.

На музейній ділянці знаходиться маленька пекарня, в якій досі по класичних рецептах випікають традиційний російський хліб. У ресторані “Волкофф”, що відкрився в 1998 р., першокласні кухарі приготують для вас смачний обід.

  Іподром "Равирата" (Horse racing Ravirata) опис, фото - Фінляндія: Лаппеенранта


У невеликому магазинчику, що знаходиться у будинку-музеї, ви зможете придбати разлияные сувеніри і подарунки для своїх друзів і близьких, особливо напередодні Пасхи і Різдва. У ці дні територія музею перетворюється на місце проведення святкових фестивалів.

Будинок-музей працює щодня, але тільки в літній період.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap