10 +  Письмо редактору

Концертний зал Брукнерхаус (Brucknerhaus) опис, фото – Австрія: Линц


концертный зал брукнерхаус
Фото: Концертний зал Брукнерхаус

Фото і опис

Концертний зал Брукнерхаус в Линце був відкритий 23 березня 1974 року. Свою назву зал концертів і конгресів дістав на честь австрійського композитора Антона Брукнера. Будівництво почалося в 1969 році і тривало 5 років.

Необхідність власного концертного залу з’явилася після Першої світової війни. Проте, серйозно замислилися про будівництво тільки після завершення Другою світовою, коли шановані і відомі громадяни Линца стали наполягати на будівництві. Проект концертного залу був розроблений фінськими архітекторами Кайя і Хейкки Сирен, які зробили усе можливе для створення в залі унікальної акустики.

Незабаром після відкриття, за ініціативою диригента Герберта фон Караяна, в концертному залі став проводитися щорічний фестиваль класичної музики. З часом фестиваль придбав міжнародний масштаб і став важливою частиною культурного життя як самого Линца, так і усієї Австрії. Нині участь в цьому фестивалі вважається дуже почесною і важливою подією для музикантів зі всього світу.

У концертному залі Брукнерхаус щорічно проводиться близько 200 спектаклів, які відвідують приблизно 180 тисяч чоловік. Тут проводяться різні заходи і музичні події.

  Замок Линца (Linzer Schloss) опис, фото - Австрія: Линц


Брукнерхаус має три основні зали. Великий зал, названий на честь Антона Брукнера. розрахований на 1420 посадочних і 150 стоячих місць. Середній зал, що дістав свою назву на честь Адальберта Штифтера, розрахований на 352 сидячих і 40 стоячих місць. Останній, малий зал, Кеплезал (на честь Йоганна Кепла) має 100-150 місць.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap