10 +  Письмо редактору

Замок Линца (Linzer Schloss) опис, фото – Австрія: Линц


замок линца
Фото: Замок Линца

Фото і опис

Замок Линца – середньовічний замок, розташований в австрійському Линце на березі Дунаю. Замок був побудований на місці колишнього римського форту Лентиа. Перша згадка про замок датована 799 роком. У 1477 році замок був перебудований, а з 1489 по 1493 рік функціонував в якості резиденції імператора Фрідріха III. У цей період з’явився герб замку.

Імператор Рудольф II в 1600 році найняв голландського архітектора Антона Муйса для оновлення і часткової перебудови замку. У 1604 році були побудовані головні ворота замку, що дістали назву на честь свого нового власника, – Рудольфстор.

У 1800 році в замку сталася страшна пожежа, що повністю знищила південне крило. Через якийсь час в замку відкрили лікарню, а в 1811 році переробили її в провінційну в’язницю. Проте, вже в 1851 році в замку були зроблені казарми для солдатів, які існували аж до закінчення Другої світової війни.

З 1953 року розпочалася десятирічна реконструкція замку, після чого в нім був відкритий Земельний музей Верхньої Австрії. Постійна експозиція музею включає колекцію історичної зброї, музичних інструментів, збори древніх монет. Крім того, проводяться тематичні тимчасові виставки і низка заходів на відкритому повітрі.

  Церква кармеліток (Karmelitenkirche) опис, фото - Австрія: Линц


У 2006 році був проведений архітектурний конкурс з будівництва нового південного крила замку, згорілого в 1800 році. У новому крилі планується розмістити одну з експозицій музею.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap