10 +  Письмо редактору

Блакитні озера опис, фото – Росія – Підмосков’я: Луховицы


голубые озера
Фото: Блакитні озера

Фото і опис

Блакитні озера поряд з містом Луховицы – місце проведення щорічних фестивалів бардівської пісні, молодіжних заходів у форматі open – air, Воно також добре підходить для консервативного сімейного відпочинку з наметами, коротких уїкендів на природі, пікніків і риболовлі. Найвідоміша місцева подія – зліт бардів “Блакитні озера”, який проводиться в червні з 1995 року. На його імпровізованій сцені виступали такі метри бардівського руху, як Ірина Орищенко і Григорій Гладков, відомий композитор.

Ці декілька водойм північніше Луховиц раніше були виробленими кар’єрами, в яких добували кварцевий пісок. Більше за півстоліття назад їх затопили, ушляхетнили береги, створивши об’єкти туристичної інфраструктури, і так в околицях міста в оточенні соснових лісів з’явилося приємне місце для відпочинку на порівняно невеликій відстані від Москви – близько 130 кілометрів.

Всього таких кар’єрів було сім, для зручності їх нумерацію зберегли і за озерами. Деякі водойми були залишені в первозданному виді, а на берегах інших були влаштовані пляжі, човнові станції, кафе, водні атракціони. Головні мешканці озер – короп і карась, на їх лов тут треба отримати відповідний дозвіл. Риболовлю і купання у Блакитних озерах можна поєднати зі збором грибів і ягід в найближчому лісі, там росте чорниця, малина, суниця. Відпочинок на Блакитних озерах затребуваний і москвичами, і жителями підмосковних регіонів.

  Казанська церква опис, фото - Росія - Підмосков'я: Луховицы© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap