10 +  Письмо редактору

Променад Санта-Лючия (Paseo Santa Lucia) опис, фото – Мексика: Монтеррей


променад санта-лючия
Фото: Променад Санта-Лючия

Фото і опис

Променад Санта-Лючия прокладений уздовж однойменного штучного каналу, який протікає прямо по центру Монтеррея. Канал, який створювали по образу річки Риверуок в техаському Сан-Антонио, був відкритий 15 вересня 2007 року у присутності президента країни Фелипе Кальдерона Инохосы, губернатора штату Нуэво-Леон Хосе Нативидада Гонсалеса Параса і мера Монтеррея Адальберто Мадеро. Нині канал Санта-Лючия вважається щонайдовшою штучною річкою в Латинській Америці. Його довжина складає 2,5 км.

Канал Санта-Лючия пролягає по старому руслу річки, у якої 20 вересня 1596 року влаштувалися 13 сімей, що приїхали з Іспанії. Саме місто було засноване декількома десятиліттями раніше, але виявився покинутий із-за частих нападів войовничих індійців. Переселенців привів на місце покинутої колонії дон Диего де Монтемайор. З того часу місто більше не було покинуте і швидко розростався.

Уздовж каналу прокладена пішохідна доріжка, на якій встановлені ліхтарі і зручні лавки. Променад, що сполучає Макроплазу з парком Фундидора, славиться своїми 24 фонтанами і декількома скульптурами. Ця пішохідна зона є улюбленим місцем для прогулянок місцевих жителів.

  Маяк Комерції (Faro del Comercio) опис, фото - Мексика: Монтеррей


Будівництво як каналу, так і променаду біля нього почалося в 1996 році. Спочатку штучна річка була невеликою. Лише через 9 років вона була розширена. Роботи по збільшенню каналу тривали два роки. Проект реконструкції каналу і зони, яка до нього прилягає, включав організацію зелених насаджень, будівництво нових торгових майданчиків і створення комфортних пішохідних тротуарів.

По каналу Санта-Лючия можна покататися на прогулочному кораблику.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap