10 +  Письмо редактору

Найвідоміші кладовища, де поховані знаменитості


Найвідоміші кладовища, де поховані знаменитості

Зміст:

  • Кенсал-Грін, Лондон
  • Пер-Лашез, Париж
  • Центральне кладовище у Відні
  • Ваганьковское кладовище, Москва
  • Грин-Вуд, Нью-Йорк
  • Хайгейтское кладовище, Лондон

Деякі місця поховань дивують своїми панорамними видами, розкішними скульптурами на могилах знаменитостей. Такі кладовища притягають мандрівників, а у туроператорів є спеціальні екскурсійні програми.

Кенсал-Грін, Лондон

Одне з найзнаменитіших кладовищ у Великобританії. На його території поховані 12 членів королівської сім’ї, знаменитий співак Фреді Меркьюри, мати Оскар Уайльда, Вільям Теккерий, Томас Майн Рід, і багато інших видатних особистостей.

Пер-Лашез, Париж

Найвідоміші концертні зали світу

Паризький некрополь це, по суті, ціле місто, з усипальнями з дивовижними скульптурними композиціями, колумбаріями і фамільними склепами. На одному з найзнаменитіших кладовищ поховані Едіт Пиаф, Оноре де Бальзак, Модильяни, Оскар Уайльд, Джим Моррисон, Айседора Дункан, Фредерік Шопен, і ще багато інших відомих осіб. Місто мертвих відомий всьому світу як найбільший музей надгробних скульптур.

Центральне кладовище у Відні

Найвідоміші пам’ятки Непалу

Віденське кладовище більше нагадує старий парк, з довгими алеями, в якому знайшли свій останній притулок більше 3 мільйонів чоловік. Некрополь поділений на умовні “тематичні” зони, надгробки музикантів, наукових діячів, люди мистецтва. На території могильника поховані канцлери і президенти, композитори Бетховен, Шуберт, Штраус.

  Гора Йештед з телевишкою і готелем


Ваганьковское кладовище, Москва

Найвідоміші національні костюми

На багатьох могилах Ваганьковского кладовища встановлені справжні скульптури, які належать видатним скульпторам і архітекторам. На його території поховані воїни Бородінської битви, постраждалі в Ходинській катастрофі, діти, загиблі на Дубровці, діячі науки, знамениті актори, живописці і режисери, видатні письменники і поети, з найвідоміших – Сергій Єсенін і Володимир Висоцький, музиканти і співаки, олімпійські чемпіони, футболісти.

Грин-Вуд, Нью-Йорк

Бруклинский некрополь – це не лише місце поховань знаменитих американців, але і мальовничий парк з ландшафтною архітектурою, чудові озера. У Грин-Вуд знайшли своє останні притулок Сэмюэл Морзе, Леонард Бернстайн, Жан-Мишель Баския, дизайнер Луіс Тиффани, і ще багато видатних особистостей, які внесли в історію США свій вклад.

Хайгейтское кладовище, Лондон

Некрополь розділений на дві частини, стародавні, – західні, побувати в якій можна лише з групою на екскурсії, і нову – східну, доступну як для поховань, так і для самостійних прогулянок. Це святилище, на якому поховані Чарльз Диккенс, Майкл Фарадей, Дуглас Адамс, Карл Маркс. В той же час на його території знаходяться могили прославлених злочинців, один з найзнаменитіших – Джек Потрошитель.

  Токіо - столиця неймовірної Японії


Сьогодні кладовище це не лише місце жалю і печалі, також це місце з чудовими пам’ятниками архітектури в оточенні парків, озер і пагорбів. Відвідуючи поховання під час подорожей, людині випадає унікальна можливість доторкнуться до історії і насолодитися неспішною прогулянкою серед безмовності і тиші.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap