10 +  Письмо редактору

Топ-7 кращих прикладів сучасної архітектури Нью-Йорка


Топ-7 кращих прикладів сучасної архітектури Нью-Йорка

Зміст:

  • “Терка для сиру” або Ні! буржуазним скарбам
  • Комплекс на Спрюс стрит або будинок-хвиля
  • Магазин-куб Apple на п’ятій авеню
  • Госпіталь-картина в Гарлеме
  • InterActive в Челсі
  • Центр вивчення Землі і Космосу Rose Center
  • Музей Solomon Guggenheim Museum

Нью-Йорк – один зі світових центрів нинішньої архітектури. Незвичайні форми, кольори, матеріали приголомшать будь-кого.

У цій статті ви дізнаєтеся про сім незвичайних будівель Великого яблука, які ви зобов’язані побачити своїми очима.

“Терка для сиру” або Ні! буржуазним скарбам

Такі незвичайні назви дістав Новий Музей. Побудований він був у бідному районі Манхэттена. Своїм місцерозташуванням і численними виставками він показує байдужість до матеріальних цінностей.
Будівля є шістьма коробками, які недбало навалені один на одного. Стіни покриває алюмінієва сітка. Вона надає споруді вигляду розмитого контура.

Комплекс на Спрюс стрит або будинок-хвиля

Топ приголомшливих шедеврів архітектури Австрії

Головна особливість цієї багатоповерхівки в незвичайному дизайні. Автор роботи надав своєму творінню ефект руху хвиль. Архітектора на створення цього шедевра надихнула драпіровка скульптури епохи бароко. Вежа має 76 поверхів. Там розташовуються ресторани, бари, учбові заклади і міська лікарня.

  Найменша країна Карибов : скільки варто жити в тропічному раю


Магазин-куб Apple на п’ятій авеню

Культові музеї Нью-Йорка

Над магазином компанії розміщується скляною куб заввишки 10 м. Вночі емблема яблука на геометричній будівлі світиться, привертаючи увагу безлічі відвідувачів ще здалека.

Госпіталь-картина в Гарлеме

Центральний вокзал Нью-Йорка

Якщо ви вважаєте лікарню досить непривабливим місцем, то подивитеся на будову в Гарлеме. По усій висоті фасад лікарні прикрашає фреска. Багато хто визнав споруду однією з самих вражаючих художніх пам’яток у світі.

InterActive в Челсі

Є багато людей, які мріють виявитися на космічному кораблі. Штаб-квартира InterActive в Челсі, завдяки своєму незвичайному виду, дуже схожа на міжгалактичну споруду. У цьому проекті знаменитий архітектор Френк Гери використав величезні стекла, які надали унікального об’єму своєрідній кораблю-будівлі.

Френк став першим, хто використав так багато об’ємного скла. Штаб-квартира була відкрита в 2007 році, але і досі ніхто не зміг перевершити рекорд архітектора.

Центр вивчення Землі і Космосу Rose Center

Центр є головним відділом природної історії США і грає роль головного планетарію. Відмінною рисою цього шедевра вважають сферу Хейдена. У Зоряному театрі’ відвідувачі можуть спостерігати за небесним простором.

  Подорожі по Росії: Севастополь


А також багатьох може захопити Зал Землі, Зал Всесвіту і Космічна стежка. Rose Center стане знахідкою для любителів ненудної астрономії.

Музей Solomon Guggenheim Museum

Засновником музею є відомий вугільний король Соломон Гуггенхейм, який колекціонує предмети сучасного мистецтва. Зовні і внутрішньо будова нагадує торнадо, завдяки спіралевидному об’єму. Ефектність додає облицювання з гнутих титанових пластинів і скла.

Ці сім чудес Нью-Йорка не єдині у своєму роді зразки архітектури. Це місто ще багатьом зможе вас здивувати!


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap