10 +  Письмо редактору

Музей-заповідник А. С. Пушкіна “Болдино” опис, фото – Росія – Приволжя: Нижегородська область


музей-заповедник а.с. пушкина «болдино»
Фото: Музей-заповідник А. С. Пушкіна “Болдино”

Фото і опис

Сіло Болдино на півдні Нижегородської області, упродовж трьох віків було маєтком сім’ї Пушкиных. Перша документальна згадка про сель датується восьмидесятими роками шістнадцятого століття, коли маєток був подарований Євстафію Михайловичу Пушкіну за дипломатичні і військові заслуги. Це понад п’ятдесят гектар вотчини роду Пушкиных в мальовничому місці села Забортники (нині Велике Болдино), в 230 км. від Нижнього Новгорода.

У ювілей – 150-річчя з дня народження великого поета, в 1949 році був організований Державний літературно-меморіальний музей імені Олександра Сергійовича Пушкіна, а пізніше був відновлений однойменний природний музей-заповідник. Родова садиба включає тринадцять повністю відреставрованих і відновлених архітектурних об’єктів, включаючи два присадибних парку з улюбленим гаєм поета – Лучинник і селом Львовка. Центром заповідника є родова садиба з панським будинком, конторою, стайнею, лазнею і будиночками священиків (зараз – Музей казок). Поряд з музеєм в 1979 році був встановлений пам’ятник великому поетові. Саме у нижегородській садибі А. С. Пушкіним було написано більше п’ятдесяти творів, що назавжди увійшли до світової класичної літератури дев’ятнадцятого століття.

  Лукояновский музей эрзянской культури опис, фото - Росія - Приволжя: Нижегородська область


В наші дні музей-заповідник “Болдино” це найбільша літературно-меморіальна пам’ятка Росії, пов’язана з ім’ям великого російського поета.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap