10 +  Письмо редактору

Які пляжі світу вважають кращими


Які пляжі світу вважають кращими? Їх назвали туристи при опитуванні сервісу TripAdvisor. Сервіс враховував відгуки, враження і голосування туристів.

Найкрасивішим і привабливішим був названий пляж, який знаходиться на архіпелазі Фернанду-ди-Норонья. Кристально чиста вода на пляжі Байа-ду-Санчо, панорамний вид, скелі навкруги і дельфіни, що плескалися у воді. Віддаленість готелів і відсутність великої кількості людей створюють враження загубленого світу.

какие пляжи мира считают лучшими

Друге місце зайняв пляж на Кубі недалеко від міста Варадеро. Це великий півострів, який йде в морі піщаною косою. Довжина його 25 км, ширина до 2 км. На початку коси розташовано місто, де є ринок, пошта. У кінці коси серед багатьох розважальних закладів гольф-клуб (єдиний на острові). Красиві заходи спільно із спокійною обстановкою притягають сюди туристів.

Третє місце зайняв пляж на острові Аруба в Карибському морі. Недалеко від води ростуть дерева Фофоти з викривленими стволами. У їх коренів гніздяться черепахи. Це один з найпривабливіших безкоштовних пляжів острова.

Рейтинг сервісу поповнився ще 22-мя пляжами з інших куточків світу. Це пляж Клируотер у Флоріді, Грейс-бей (острів Провиденсьялес), Севен-Майл-бич (Каймановы острови), пляж Кроликів (Лампедуза), Ла-Конча (Іспанія) і інші.

  Працівникам погранслужбы США дозволили перевіряти телефони туристів


У рейтингу агенства Flight Network, який був опублікований в 2018 році в грудні, серед кращих пляжів світу першим назвали пляж Затонулих Кораблів на острові Закинф (Греція). За ним йшов пляж Біла гавань в Квинсленде (Австралія) і третє місце зайняв Загублений пляж (Філіппіни).


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap