10 +  Письмо редактору

10 найпопулярніших відео на YouTube за усю історію


“Тонкощі” склали рейтинг відео, які за всю історію існування YouTube набрали більше 1 млрд переглядів. (Повний список топ-10 відео дивитеся у кінці статті).

Цікаво, що спочатку нестримно набрали популярність вірусні сюжети, посилання на які миттєво поширювалися в соцсетях (наприклад, Evolution of Dance), але поступово музичні кліпи перевершили їх.

Першим роликом, який подивилися більше 1 млрд чоловік, став Gangnam Style, який виконав співак PSY з Південної Кореї. У листопаді 2012 р. він буквально підірвав світ поп-музики, прорвавшись до вершини рейтингів і обігнавши знаменитий Baby Джастина Бибера. Вже через місяць він набрав 2 млрд переглядів, через що YouTube довелося зняти обмеження з лічильника. В даний момент він на 7-м місці.

Абсолютний лідер – композиція Despacito пуерторіканського виконавця Луіса Фонси : у відео на даний момент без малого 6 млрд переглядів. До речі, на музичних стриминг-сервисах у цієї пісні 4,6 млрд прослуховувань.

На другому місці з відривом в 2 млрд – ролик Shape of you (“Твій образ”) у виконанні британського поп-певца і актора Еда Ширана, а усього в списку 156 “мільярдерів”.

  У поїздки на травневі відправляться у півтора рази більше росіян: головні напрями


Окрім музики, в YouTube стає все популярніше дитячий контент. Приємно, що серед чемпіонів є і російський мультсеріал “Маша і Ведмідь” – він займає почесне 4-е місце, отримавши 3,46 млрд переглядів.

Але тепер у музичних виконавців і мультфільмів з’явився серйозний конкурент – на YouTube вишли! Підтримайте молодий канал підпискою, а також переглядами і коментарями. Що ми там викладаємо? :

  1. Despacito – 6 млрд переглядів;
  2. Shape of You, Ed Sheeran – 4 млрд переглядів;
  3. See You Again, Wiz Khalifa – 4 млрд переглядів;
  4. “Маша + каша”, Маша і Ведмідь – 3,4 млрд переглядів;
  5. Uptown Funk, Mark Ronson – 3,4 млрд переглядів;
  6. Gangnam Style, PSY – 3,3 млрд переглядів;
  7. Sorry, Justin Bieber – 3 млрд переглядів;
  8. Sugar, Maroon 5 – 2,8 млрд переглядів;
  9. Roar, Katy Perry – 2,7 млрд переглядів;
  10. Shake It Off, Taylor Swift – 2,7 млрд переглядів.

10-самых-просматриваемых-видео-на-youtube-за-всю-историю-2.jpg


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap