10 +  Письмо редактору

Канада не зупиняється на досягнутому: тепер ще і пиво з марихуани


Читачі “Тонкощів” в курсі, що головні новини з Канади нині зовсім не про хокей, Ніагару, Селин Дион або Терренса з Філіпом з “Південного Парку”. Узявши приклад з першопроходця Уругваю, країна з кленовим листом на прапорі другої у світі легалізувала набагато більше неоднозначну рослину, точніше, продукт з нього – рекреаційну марихуану. Але, виявляється, палінням косяків справа не обмежується: впродовж року в усіх канадських провінціях стануть доступні їжа, солодощі, напої – загалом, ціле меню з додаванням “травички”.

Було б безглузде вважати подібні рішення влади альтруїстською прихильністю до любителів гострих відчуттів. Легалізація легких наркотиків – солідне вливання в економіку: наприклад, в американському Колорадо аналогічні заходи привели до приголомшуючого росту продажів і припливу туристів.

Оборот канадського ринку продуктів і послуг, пов’язаних з марихуаною, заздалегідь оцінюють в 12-22 мільярди доларів.

Хітом найближчих сезонів загрожує стати пиво з марихуани, що вже розробляється в Онтаріо. У невеликій лабораторії в Торонто щосили тестують ензими і експериментують з ферментацією, підходячи до справи серйозно і докладно. Ідея не нова, але якщо раніше звеселяючий напій виготовляли з солоду і хмелю з подальшим додаванням олії з “травички”, то тепер його варитимуть безпосередньо з коренів і стебел конопель. Найсмішніше, що пиво безглютеновое (тріумфуйте, прибічники ЗОЖ!) і безалкогольне: спирт, що утворюється в процесі бродіння, віддаляється, але кінцевий продукт все одно “вставляє” не по-дитячому.

  Сексуальна стюардеса з Санкт-Петербургу стала зіркою Инстаграма


Досі пиво з марихуаною нагадувало за смаком гнилу брокколі, але новий рецепт – ідеальна комбінація хмелю, води, дріжджів і каннабиса, так що напій виходить легкий, сухуватий, приємно солонуватий.

канада не останавливается на достигнутом теперь еще и пиво из марихуаны 2.jpg

Творці інноваційного пінного, що переїхали в Канаду з Майамі, піклуються не лише про споживачів, але і про виробників марихуани, пропонуючи альтернативне використання стебел і коренів, що завжди вважалися відходами. Ентузіасти упевнені, що їх продукт шкодить здоров’ю значно менше, чим класичний алкоголь, і збираються заснувати першу у світі каннабисовую мануфактуру з багатим асортиментом крафтовых сортів. Але все таки просять дегустаторів знати міру: переборщити можна навіть з газованою водою.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap