10 +  Письмо редактору

Просто подивіться, яку магію творить цей перукар на головах клієнтів


Просто подивіться, яку магію творить цей перукар на головах клієнтів

“Не ваш звичайний барбер”, – так ідентифікує себе каліфорнійський перукар під ніком Rob The Original, і з цим неможливо сперечатися. Молода людина не просто стрижить людей, а створює справжні шедеври на головах.

До речі, тільки головами талановитий барбер не обмежується: якщо ви хочете незвичайну стрижку для вашого вихованця, з цим теж не виникне жодних проблем. Модні зачіски для собак (і навіть коней) – у кінці статті.

Зацените! І поділитеся своєю думкою про такий вид творчості в опитуванні, яке ми залишимо.

Упізнали місто? Напишіть в комментах. Ух! А це що за місце? Голлівуд. Велика Китайська стіна. Старо-добрий Далі. Мистецтво на голові. Модно! Роб любить зображувати персонажів відомих мультиків. Ми не жалюгідні комашки! Героями стрижок також стають персонажі культових серіалів. Страшно. Страшно красиво! Ще одні часті гості на головах клієнтів Роба – топові рэперы. Наприклад, 2pac. Чи Drake. Чи Snoop Dogg. Біб Марлі. А ось молодий рэпер Trippie Redd. Ще один ньюскульный хип-хоп артист Tekashi 6ix9ine Пора б плавно переходити до вихованців, згодні? А тепер, як і обіцяли декілька стрижок для тварин. Є таке місце або герой, якого ви були б готові вистригти у себе на голові? Розкажіть в комментах! посмотрите какую магию творит этот парикмахер на головах клиентов 2.jpg

  Нас вже 1000 на YouTube!© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap