10 +  Письмо редактору

Туреччина націлювалася на заможних туристів


Туреччина розраховує, що до 2023 р. кожен відвідуючий країну іноземний турист витрачатиме не менше 1000 USD. Це удвічі більше середньої витрати росіян. Про це повідомляє Асоціація туроператорів РФ.

За підсумками 1-го кварталу 2018 м. Туреччина прийняла рекордну кількість туристів : 5,1 млн чоловік. Міністерство культури і туризму із задоволенням зафіксувало тренд на збільшення витрат : в середньому турист витрачав 768 USD проти 630 USD на початку 2017 р. Росіяни в середньому спустошують гаманець на 458 USD і вважаються одними з самих бюджетних туристів в Туреччині, оскільки вибирають відпочинок по системі “Усе включено” і вважають за краще не виходити за межі своїх готелів.

За підсумками 2018 м. Туреччина планує прийняти 40 млн іноземних туристів (у тому числі 6 млн з Росії), загальний доход від яких складе 32 млрд USD.

Міністерство культури і туризму вважає, що Туреччина може отримати заможнішого туриста, у зв’язку з чим влада має намір диверсифікувати свій турпродукт. Виручки в 1000 USD з одного туриста через 5 років планується добитися за рахунок розвитку круїзного, спортивного, оздоровчого і конгресс-туризма.

  Екскурсії в Празі під альтернативним ракурсом: топ-5 кращих місць з нетипового путівника


Туреччина також збирається розвивати відпочинок класу люкс за рахунок будівництва нових фешенебельних курортів.

4 анталию ждет туристический бум из-за крайне низких цен на отели.jpg


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap