10 +  Письмо редактору

Турпотік в Єгипет росте, і це незважаючи на відсутність чартерів з Росії


Згідно з оновленими даними Всесвітньої ради з туризму і подорожей, в 2018 р. туристичний ринок Єгипту виявився найуспішнішим в Північній Африці. 16,5 % росту – такий його результат, і це без наших туристів, що до 2015 м. утримували лідерство з кількості відвідувань.

У 2019 р. країна фараонів продовжує нарощувати темпи: так, вже навесні Air Claro організовує додаткові перельоти з Італії в Єгипет. З 1 квітня компанія відправлятиме регулярні рейси з Неаполя і Риму на курорт Марса-Алам. У перевізника є і інші рейси в Єгипет: з Мілану, Болоньї, Венеції і Бергамо. Всього влітку планується не менше 22 польотів в тиждень, і такі об’єми дозволять Італії конкурувати з Німеччиною, одним з лідерів по турпотоку в Єгипет.

Усе більш активний інтерес до Єгипту проявляють і азіати: приміром, якщо в 2017 р. країну відвідали 60 000 тис. індійців, то в 2018 р. їх було вже 126 000 тис. Індію також планує збільшити кількість рейсів в Єгипет.

  Райони Риму : де зупинитися


На даний момент туристична індустрія приносить єгипетському бюджету близько 30 млрд USD.

Росія, незважаючи на очевидні труднощі, як і раніше залишається в рядах перших по числу туристів з показником в 12 %, поступаючись тільки Німеччині (13 %). Третє місце займає Великобританія (7 %), четверте – Саудівська Аравія (6 %), а п’яте дісталося Італії (3 %), чия доля напевно виросте після збільшення кількості прямих рейсів.

Про те, як росіяни добираються до курортів Єгипту,

Читати більше по темі:

  • Чартери, готелі, переговори : ;
  • Готелі Єгипту піднімуть ціни на третину. ;
  • Ще один туроператор.

depositphotos 105200158 l-.jpg


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap