10 +  Письмо редактору

За підробний лікарняний лист мешканку Барнаула викликали до суду


За підробний лікарняний лист мешканку Барнаула викликали до суду

24-річна мешканка Барнаула намагалася вирішити проблеми з прогулами за допомогою фальшивого листа непрацездатності. Як повідомляють місцеві ЗМІ, в компанію стільникового оператора вона влаштувалася нещодавно, пропрацювала місяць, після чого на роботу ходити перестала.

На дзвінки не відповідала, але за два тижні повернулася на робоче місце, пред’явивши лист непрацездатності. Дівчина так квапилася повернутися, що вийшла на працю до зазначеного в лікарняному терміну його закриття. Це і притягнуло увагу співробітників бухгалтерії, при ретельній перевірці стало очевидно, що документ фальшивий. Його передали в поліцію, і прокуратура почала розгляд.

Дівчина зізналася, що лікарняний купила в інтернеті за 4000 RUB, щоб її не звільнили за прогули. Ці дії кваліфіковані, як використання свідомо підробленого документу, по цій статті УК передбачено покарання до 6 місяців арешту, до 20 діб виправних робіт або штраф до 80 тис. RUB. Запобіжний захід вибере суд, де справа буде розглянута найближчим часом.

за поддельный больничный лист жительницу барнаула вызвали в суд 2.jpg

  5 кращих секретних пляжів Південного Гоа© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap