10 +  Письмо редактору

Місто без політиків і релігії – небувалий експеримент ЮНЕСКО щасливо живе і понині


Міжнародне містечко в штаті Тамилнад, в південній частині Індії, Ауровиль, або, як ласкаво його називають, “місто світанку” розвивається під егідою ЮНЕСКО і має воістину унікальну особливість. Це інтернаціональне суспільство, де люди живуть поза політикою і релігійними перевагами. По суті місто можна вважати своєрідним експериментом, що поки що дає лише благополучний результат.

город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне

Якою б казкою і вигадкою це не здавалося, але Ауровиль дійсно існує і є тим самим земним місцем, де немає національностей, а усі жителі абсолютно вільні і не обмежені ні політично, ні фінансово, ні соціально.

город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне

Засновниками чудового міста стали індійський чоловік Шрі-ланки Ауробиндо і французька жінка Мирра Альфасса. Спочатку вони управляли ашрамом – місцем, де люди інтенсивно займаються духовною практикою, саме він згодом і перетворився на Ауровиль.

У самому серці міста розташована будівля із золотим куполом, Матримандир (“храм Матері”), де усі жителі збираються разом і медитують. У 1968 році, в день, коли місто було засноване, представники сотні країн приїхали сюди і привезли землю з рідних країв. Мармурові урни із землею з усього світу і до сьогоднішнього моменту зберігаються в Матримандире, місці, покликаному позбавити людей від їх обмежень.

  Сюрреалістичні ціни у Венесуелі


город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне

Місто облаштоване для проживання 50 тисяч чоловік, але доки тут живуть тільки 2 тисячі, велика частина і яких з самої Індії. В той же час є і ті, хто приїхали з Німеччини, Америки, Франції, Росії, Ізраїлю і інших країн. Кожен житель в Ауровиле займається своєю справою, виводячи місто на максимально наближений до самозабезпечення рівень. Тут є поля, пекарні і їдальні, заводи, школи, кінотеатр і музична школа. Щомісячна зарплата тут у усіх однакова і складає близько 90 євро.

город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне

Будь-який охочий може стати жителем “міста світанку”, але кожного новачка чекає обов’язковий випробувальний період – один рік. Після закінчення цього часу городяни вирішують чи прийняти “новобранця” до своїх лав. Новоприбулі сюди люди повинні будуть вибрати і купити будинок, в якому вони житимуть, але він перестане бути їх власністю, якщо вони вирішать поїхати.

город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне

Машин в Ауровиле немає, але багато хто пересувається на мопедах. Немає тут і єдиного органу, що управляє, – усі важливі рішення приймають спеціальні дослідницькі групи, які затверджуються на загальному голосуванні.

  Неймовірні знімки переможців конкурсу чорно-білої фотографії BPOTY 2018


город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне

Чи варто говорити, що життя в цьому дивовижному місті зовсім не просте, але в той же час досить різноманітна. Тутешні жителі не мають абсолютно ніяких комунікаційних бар’єрів: вони дуже відкриті і неймовірно спокійні, а ще усі вони упевнені, що беруть участь в експерименті, який принесе користь усьому людству.

город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне город без политиков и религии — небывалый эксперимент юнеско счастливо живет и поныне


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap