10 +  Письмо редактору

Авенида Атлантика (Avenida Atlantica) опис, фото – Бразилія: Ріо-де-Жанейро


авенида атлантика
Фото: Авенида Атлантика

Фото і опис

Авенида Атлантика є одним з основних приморських проспектів в Ріо-де-Жанейро. Її загальна довжина – 4 км, вона повністю охоплює усі околиці Копакабаны і Леме.

На ділянці між Леме і до перетину з Авеню принцеси Єлизавети (протяжність близько 800 метрів), Авенида має по дві автомобільні смуги в кожну сторону, а далі до кінця Копакабаны – три смуги руху. На вулиці укладений традиційний португальською тротуар з хвилястим візерунком, також є велосипедна доріжка, відокремлена від автомобільних смуг. На кожному з двох кінців проспекту є своя військова база: фортеця Копакабаны в Ріо-де-Жанейро і Форте Дуки-ди-Кашиас в Леме.

Авенида Атлантика складається з житлових будинків, ресторанів, готелів і безлічі магазинів. Більшість будівель на проспекті – одинадцятиповерхові, побудовані впритул один до одного. Щорічно на усьому проспекті, особливо на пляжі Копакабана, проводяться бурхливі новорічні урочистості, на які стікаються сотні тисяч відвідувачів. Пляж також часто використовується для організації концертів і спортивних заходів, таких як марафонське плавання, змагання по тріатлону і пляжному волейболу. Подія року – літні Олімпійські ігри 2016 теж не пройдуть мимо Авенида Атлантика. У Копакабана заплановані змагання на воді, велоспорт, марафон і ходьба.

  Собор Пресвятої Діви Марії Кармельской (Igreja de Nossa Senhora do Monte do Carmo) опис, фото - Бразилія: Ріо-де-Жанейро© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap