10 +  Письмо редактору

Кырвемааский ландшафтний заповідник (Loodusretked Korvemaal) опис, фото – Естонія: Місто не вказане


кырвемааский ландшафтный заказник
Фото: Кырвемааский ландшафтний заповідник

Фото і опис

Кырвемааский ландшафтний заповідник славиться своїми мальовничими пейзажами, чудовою природою і різноманітністю тваринного і рослинного світу. Ця територія розташована на північному узбережжі Естонії. Поїздка і відпочинок тут – прекрасна можливість для того, щоб насолодитися прекрасною Естонською природою. Це краще місце для любителів довгих прогулянок і палаткового відпочинку.

Кырвемааский карстовий район – цікаве місце для огляду в період сухих літніх місяців. Тут глибокі і пустинні річкові русла і підземні печери, наповнені водою. У більшості випадків туристи приїжджають в Кырвемаа для того, щоб насолодитися унікальними пейзажами долинами, пагорбами, озерами і болотами. Характерними рисами Кырвемааского ландшафту є льодовикові відкладення і озерно-льодовикові рівнини, які нерідко покриті болотами, і, в меншій мірі, трясовинами. Серед лісів і боліт можна зустріти стежини і доріжки, викладені колодами.

За легендою, коли велетень Калевипоэг орав поле, на нього напали вовки і убили його білого коня. Могила коня тепер носить назву пагорба Валгемяги (Біла гора). А місцевий горбистий ландшафт – це незоране до кінця поле. Пагорб Валгемяги є найвищим місцем в заповіднику, висота його прирівнюється до 107 метрів над рівнем моря. На вершині пагорба споруджена оглядова вишка, з якою можна побачити відразу усю територію Кырвемаа. Прекрасний вид з’явиться перед вами в осінню пору року, коли перед вами розкинеться широка різноманітність осінніх фарб.

  Особняк Молчанова і Савиной опис, фото - Росія - Санкт-Петербург: Санкт-Петербург


У заповіднику налічується більше сотні озер, серед яких абсолютно дикі, а є і ті, за якими наглядають органи місцевого самоврядування. Река Соодла улюблена і відвідувана рибалками, а ліси навкруги Паункюла – рай для грибників, де можна зібрати велику кількість білих грибів, груздів і лисичок.

На річці Валгейыги нерідко можна зустріти боброві греблі, крім того, можна узяти каное або байдарку на прокат і помандрувати по річці. Для новачків підійде, звичайно ж, легший маршрут, а досвідченіші веслярі можуть вибрати 2-3-денний маршрут, досягнувши моря у кінці подорожі.

У заповіднику виявлені близько 23 видів різних орхідей. До рідкісних видів птахів, що прилітають сюди для виведення потомства, відносяться беркут, чорна лелека, малий підорлик. Восени, щоб зробити найкрасивіші кадри, упіймати в об’єктив тварину, сюди приїжджають багато фотографів.

Для того, щоб вибрати собі відпочинок до душі, можна звернутися в інфопункт Центру управління державними лісами в Аэгвийду. Тут можна буде узяти карту, отримати вичерпну інформацію про місцеві заходи, пропоновані послуга відпочивальникам, а також самій природі

  Центральний музей залізничного транспорту РФ опис, фото - Росія - Санкт-Петербург: Санкт-Петербург


Загляньте в інфопункт Центру управління державними лісами в Аэгвийду, щоб узяти карти і отримати інформацію про місцеві заходи і пропонованих відпочивальникам послугах, а також про саму природу Кырвемааского ландшафтного заповідника. У Валгехобуземяэском центрі відпочинку і лижного спорту можна не лише зупинитися, але і користуватися обладнаними і освітленими похідними стежками, узяти напрокат велосипед або каное.

Валгехобуземяэский центр відпочинку і лижного спорту – це не лише проживання та харчування, але і користування освітленими похідними стежками, і прокат каное, велосипедів і так далі. У Кырвемааском табірному і лижному центрі знайдеться усе для любителів табірного і пригодницького відпочинку : прокат устаткування, послуги гіда, живлення і проживання.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap