10 +  Письмо редактору

Музей витончених мистецтв Шарлеруа (Musee des beaux – arts de Charleroi) опис, фото – Бельгія: Шарлеруа


музей изящных искусств шарлеруа
Фото: Музей витончених мистецтв Шарлеруа

Фото і опис

Адміністрація Музею образотворчого мистецтва Шарлеруа розташована у відносно новій будівлі міської Ратуші, зведеною 1930-1933 роках на площі Карла II. Співробітники музею ділять мерію разом з адміністрацією глави міста.

Експозиція музею займає зали Палацу Витончених мистецтв, побудованого на площі Манеж. Ця будівля розташована відразу за Ратушею. Його можна побачити з площі Карла II. Монументальний Палац витончених мистецтв звели в середині XX століття. Він призначався не лише для виставок художників, але і для концертів і представлень. Нині в Палаці витончених мистецтв також знаходиться театр.

Музей витончених мистецтв має в розпорядженні велику колекцію, що полягає із понад 3 тисяч витворів мистецтва : картин, скульптур, інсталяцій, малюнків, фотографій і кераміки. Ці збори присвячені художнім рухам, які розвивалися у Бельгії, зокрема у Валлонии, в XIX – XX повіках: неокласицизму, орієнталізму, соцреалізму, постімпрессіонізму, експресіонізму, сюрреалізму і т. д. У XXI столітті колекція музею поповнилася роботами молодих перспективних авторів. У Музеї можна побачити художні полотна кисті Рене Магритта, Пьера Паулюса, Фелисьена Ропса, Поля Дельво та ін.

  Шахта Буа-дю-Казье (Bois du Cazier) опис, фото - Бельгія: Шарлеруа


Обмежений виставковий простір в Палаці витончених мистецтв не дозволяє продемонструвати усю колекцію, тому тут часто проходять тимчасові тематичні виставки. Співробітники музею організовують численні культурні заходи, розраховані на дорослих, підлітків, дітей і навіть малюків з їх батьками.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap