10 +  Письмо редактору

Автобусні тури в Абхазію. Вартість автобусних турів по Абхазії 2019


фото: автобусные туры в абхазию

Нерідко буває, що хочеться подивитися іншу країну і познайомитися з чужою культурою, проте у банальні тури, які скрізь рекламуються, їхати не хочеться. Якщо вас вже нічим здивувати, ви побували скрізь і просто не знаєте, куди ще попрямувати, то можна спробувати з’їздити в Абхазію. Можливо, ця пропозиція не прозвучить занадто привабливо, проте ніколи не можна судити про тур, жодного разу не побувавши в нім. Автобусні тури в Абхазію – це щось таке, що дозволить вам забутися і отримати нові враження, не витрачаючи великої кількості фінансових коштів.

Особливості автобусного туру

Автобусний тур в Абхазію може бути і невеликою поїздкою на вихідні, і повноцінним 11-денним туром з множиною екскурсій і відвідуванням морського узбережжя. Це дуже оригінальний спосіб провести відпустку і ненадовго відключитися від власних проблем. Якщо ви плануєте не лише оглянути Абхазію, але ще і викупатися в морі і придбати бронзовий загар, вам краще всього планувати поїздку на пізні місяці весни або перші місяці літа. В цей час місцеві пляжі ще не занадто переповнені, і немає сильної жари, яка може створити певні незручності в поїздці.

  Коли краще відпочивати в Абхазії, коли їхати в Абхазію


Як би то не було, незручностей в автобусі у вас не буде ніяких, оскільки вони максимально комфортабельні. Кондиціонер і усі зручності в автобусі, а також можливість оглянути Абхазію по дорозі – це унікальна можливість поєднати приємне з корисним. Професійний гід розповідатиме вам легенди і історію цього краю, попутно відповідаючи на ваші питання і консультуючи з приводу різних історичних пам’ятників, видимих з вікна.

Екскурсії по унікальних місцях

Найчастіше організатори автобусного туру в Абхазію пропонують туристам історичну довідку, засновану на проведенні чотирьох екскурсій :

  • Каманы – екскурсія по святих місцях, які пов’язані з ім’ям св. Иоанна Предтечі.
  • Храм Илори.
  • Новий Афон – екскурсія по храмах і монастирях, “стежка грішника”, а також купання в джерелі.
  • Кындыкский термальне джерело.

Проте своєрідність Абхазії також можна пізнати і самостійно. Швидше за все, вам буде виділено певну кількість часу на дослідження деяких територій. В ході таких імпровізованих подорожей ви зможете придбати сувеніри, перекусити або просто насолодитися культурними особливостями краю і завести нових знайомих. Місцеві жителі досить сдержаны і не рвуться поспілкуватися з туристами, проте це не означає, що люди зовсім не йдуть на контакт. Загалом, відношення до туристів тут, швидше, доброзичливе, тому жодних проблем з місцевими жителями у вас не виникне.

  Оздоровчі тури в Абхазію. Особливості оздоровчого відпочинку в Абхазії


Автобусний тур в Абхазію – ваш унікальний шанс побувати на пляжі і подивитися дивовижний край з культурними особливостями і іншим менталітетом жителів.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap