10 +  Письмо редактору

Тури у Берлін (Німеччина). Відпочинок у Берліні: фото, путівки


фото: туры в берлин

Це місто – одна з самих густонаселених столиць Євросоюзу. У Берліні проживає більше 3,5 мільйонів чоловік і майже стільки ж гостей відвідують його щорічно. Тут розташовані десятки унікальних пам’ятників історії і культури, відкриті музейні експозиції, розбиті парки і сквери, а тому тури у Берлін – гідний варіант проведення відпустки або святкових канікул.

Історія з географією

Місто розташоване по обох берегах річки Шпрее на схилах двох пагорбів. Його історія почалася в XIII столітті, коли на протилежних берегах виникли маленькі міста Берлін і Кельн. Через сотню років їх об’єднали і звели загальну ратушу. Назва міста, на думку німців, походить від слова “ведмідь”, який і зображений на міському прапорі і гербі.

Коротко про важливий

  • Помірна кліматична зона, в якій розташована німецька столиця, диктує досить м’яку погоду у будь-яку пору року. Літо тут тепле, але не печеня і середня температура повітря вдень досягає +25. Менше всього опадів випадає в квітні і жовтні. Тури у Берлін навесні або осінню – це красиві парки з буйством фарб, комфортні теплі дні і приємна свіжість вечорами. Взимку стовпчик термометра рідко опускається у великий мінус, але морозець в районі – 5 буває часто.
  • Оглядати пам’ятки столиці Німеччини краще всього, користуючись метро Берліна. Зручна система розташування станцій, короткий інтервал очікування потягів, комфортні вагони і зрозуміла система інформування роблять цей вигляд громадського транспорту ідеальним для мандрівника.
  • Два берлінські аеропорти приймають рейси з Росії і інших країн щодня. Добратися з терміналів в місто простіше, швидше і найдешевше на швидкісній електричці. Такі ж потяги ходять і в околиці і передмістя столиці.
  • Відправитися в тури у Берлін з Росії можна і не потягу. Комфортабельний швидкий поїзд Москва – Париж, наступний через столицю Німеччини, вирушає щодня з Білоруського вокзалу.
  • Архітектурно-ландшафтні пам’ятки Берліна можна розділися на дві великі групи. Перша є усім, що будувалося до війни і уціліло в лихі роки. Друга частина – будівлі післявоєнні, багато хто з яких являється, по суті, меморіалами Другий світовий.
  Аквапарки у Берліні - фото, ціни, опис


Зелений пояс

Тури у Берлін – це і прогулянки по найкрасивіших парках Європи. Місто вважається найзеленішим в Старому Світі, і паркові насадження займають майже третину площі столиці Німеччини. Найстаріший і відоміший – парк Тиргартен, на території якого з 1844 року працює Берлінський зоопарк.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap