10 +  Письмо редактору

Відпочинок в Чорногорії у березні: ціни і погода. Де відпочити в Чорногорії у березні


фото: отдых в черногории в марте

Про ідеальні умови відпочинку на курортах Чорногорії усім давно добре відомо. Проте можна відкрити для себе цю країну з абсолютно невідомого боку. Варто лише вибрати подорож в часі і віддатися у владу місцевих легенд і віддань. Найбільш відповідним для цього стане відпочинок в Чорногорії у березні, коли до відкриття високого сезону ще чекати і чекати. А ось пам’ятками країни можна милуватися у будь-який час.

Погодні умови березня

Як і по усій Європі, в Чорногорії весна йде і вимагає собі широкої дороги. Березневі дні, змінюючи один одного, наповнюють теплом усе навкруги, і навіть нічні похолодання не так відчуваються як в лютому.

Температурний стовпчик в денний час уподобав відмітку +16 °C, в рідкісні дні +22 °C, в нічне сповзає до +9 °C. На жаль, температура на морських узбережжях далека від комфортної, і навіть найсміливіші туристи вибирають тільки повітряні ванни.

В повітрі запахло навесні, а це означає, свіжістю, зеленню і ароматами перших кольорів. Ближче до кінця березня туристи вже зможуть насолоджуватися глашатаями весни, ніжними нарцисами і тюльпанами. Та і фруктові дерева зацвітають, покриваючись пишними білосніжними шапками.

  Національні блюда Чорногорії. Блюда Чорногорії - фото


Сезон розпродажів

Оскільки основна маса туристів ще тільки пакує валізи, то ціни на товари в чорногорських магазинах невисокі. Тому перші ластівки, гості країни, устигають провести грунтовний шопінг за середніми цінами і у відсутність натовпу конкурентів.

Крім того, у зв’язку із закінченням зимового сезону, починається оновлення асортименту і розпродаж теплих речей. Тому є хороша можливість одягнутися до теплого сезону.

Острожский монастир

Уперше побачивши цю грандіозну архітектурну споруду, багато їх туристів не вірять, що до зведення такого дива були прикладені тільки людські руки, і обійшлося без втручання зверху. Монастир знайшов затишне містечко в горах між містами Подгорица і Даниловград. Добратися сюди можна на особистому або орендованому автомобілі, але тільки у тому випадку, якщо за кермом буде дуже досвідчений водій. Оскільки здолати вузький звивистий серпантин дороги не кожному під силу.

Краще всього скористатися організованою екскурсією, супроводжуючий гід вже по дорозі розповість немало таємничих легенд і віддань.
Колись в місцевих печерах з’явилися ченці-відлюдники, мета яких була – піти від мирських благ і спокус. Пізніше освічений чоловічий монастир діє і зараз. У народі шанується нарівні зі знаменитим Афоном і святинями Єрусалиму.

  Літній відпочинок в Чорногорії, ціни, опис, фото літнього відпочинку в Чорногорії 2019


Цікаво, що в монастирі з’являються паломники – не лише християни (православні і католики), але також іудеї, мусульмани. Монастирський комплекс ділиться на нижній і верхній, в кожному є свої церкви, пам’ятки. До ковчегу, в якому зберігаються мощі святого Василя Острожского, не зупиняється потік страждущих зцілення.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap