10 +  Письмо редактору

Де знаходиться Йемен – карта, опис, як доїхати до Йемену


фото: где находится йемен?

Багато відпускників хочуть знати, де знаходиться Йемен – держава, відвідувати яке можна упродовж усього року. Але в прибережні райони і на північ Йемену не слід їхати в червні-липні, а на південь країни – в травні-липні. Варто відмітити, що сезон дощів в Йемені доводиться на липень-вересень.

Йемен: де знаходиться ця азіатська держава?

Місце розташування Йемену (столиця – Сана), площею 527968 кв. км (берегова лінія простягнулася на 1906 км) – південно-західна Азія. Держава займає територію Аравійського півострова (південна частина). З північного боку з Йеменом граничить Саудівська Аравія (1450 км), а зі східною – Оман (290 км); на заході держава має вихід до Червоного моря, а на півдні – до Аравійського моря і Аденської затоки.

Вища точка – 3700-метрова гора Джабаль Эн-Наби-Шуайб. На північному сході Йемену тягнеться кам’яниста пустеля, де випадання опадів – велика рідкість, чого не можна сказати про Йеменські гори (там рясно ллють дощі в зимовий період). Варто відмітити, що в Йемені нерідко трапляються землетруси; на його території знаходяться вулканічні поля – Харра Бал, Бир Борхут, Харра Архаб.

  Герб Йемену : фото, значення, опис


Йемен підрозділений на Мариб, Амран, Ибб, Таиз, Махвит, Ходейду, Шабву і інші мухафазы (всього їх 22). Крім того, йому належать острови, найбільшим з яких є Сокотра (Аравійське море).

Як дістатися до Йемену?

Що відправилися в рейс Москва – Сана, вчинять зупинку на аеровокзалі Дохи (пасажирів чекає 18-годинна подорож), Абу-Дабі (у Сане туристи виявляться через 29,5 годин), Дубая (подорож продовжиться 25 годин), Каїра і Джидды (тривалість поїздки складе 15 годин).

На шляху з Москви в Аден туристам запропонують відпочити в Стамбулі і Джидде, що продовжить авіа-поїздку на 20,5 годин, Дохе і Мумбаи – на 17 годин, Дохе і Джидде – на 18 годин.

Відпочинок в Йемені

Туристам буде цікава Сана (славиться Великою мечеттю 12-го століття, середньовічними лазнями, будинками, віком понад 400 років, мечетями аль-Махди, Талха, ас-Салех і аль-Бакирий, базаром Сук-аль-кат, літньою резиденцією імаму Дар аль-Хаджар, цитаделлю Каср-эль-Сила 7-го століття, національним і музеєм армії), Шибам (тут вдасться побачити будинки у вигляді веж, близько побудованих один до одного, а також помилуватися глиняними будівлями, заввишки 30 м і більше), Аден (гостям пропонують відвідати будинок Артюра Рембо, оглянути античні цистерни в районі Кратер, пам’ятник королеві Вікторії під час прогулянки по парку-скверу у площі Crescent, мечеть Абдуллы Аль-Идруса 15-го століття, зороастрійський храм 6-го століття, церкви Святих Антонія і Франциска Ассизского, мечеть Al – Aidaroos, палац султана Лахеджа і експонати військового музею, а також прогулятися до пірсу принца Уельського і сфотографуватися на тлі воріт Адена і фортеці Сера), Таиз (знаменитий завдяки Палацу губернатора, цитаделі Аль-Кахера, мечетям Аль-Муктабия і Аль-Ашрафия, кавовій плантації, що знаходиться в околицях Таиза).

  Герб Йемену : фото, значення, опис


Пляжі Йемену

  • Shouab: є “диким” пляжем острова Сокотра, берег і дно якого покритий піском. Варто відмітити, що поблизу пляжу не вдасться знайти коштів розміщення.
  • Detwah: місцева лагуна в прилив підходить для купання, а у відлив – для прогулянок, під час яких можна зайнятися розглядуванням морських мешканців. Зупинитися за бажання можна в кемпінгу поряд з лагуною.
  • Qalansiya: гостей пляжу чекає відпочинок на білому піску і купання у воді бірюзового кольору.

Сувеніри з Йемену

Що покидає Йемен варто придбати сувеніри у вигляді різноманітних видів солі, срібних прикрас, горщиків із стеатиту, шкіряних виробів, шовку, меду, натуральної кави в зернах.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap