10 +  Письмо редактору

Відпочинок на Кіпрі в квітні: ціни і погода. Де відпочити на Кіпрі в квітні


фото: отдых на кипре в апреле

Кіпр є однією з найжаркіших держав Європи, адже воно розташовується в зоні субтропічного клімату. Квітень відрізняється приємними погодними умовами, тому він є місяцем офіційного початку курортного сезону.

Квітнева погода на Кіпрі

На початку квітня в Пафосі і Лімассолі повітря може прогріватися до +21.+22C вдень і остигати до +10.+11C увечері. Добові коливання температур в третю декаду складають +12.+23C. У Нікосії і Ларнаці в квітні коливання температур складають +11.+23C, а трохи пізніше +13.+25C. У квітні рівень ультрафіолету ще не досягає свого піку. Синоптики відмічають можливість трьох – шести непогідних днів в місяці.

У квітні на Кіпрі бувають запорошені бурі, які приходять з африканського континенту. Запорошені бурі бувають не щороку, а якщо вони все-таки відбуваються, то незабаром стихають.

Свята і фестивалі на Кіпрі в квітні

На квітень доводяться різноманітні фестивалі і свята.

  • Першого числа прийнято відмічати національне свято на честь початку визвольного руху проти колонізаторів з Англії.
  • У другу декаду квітня в Полеми проводиться Фестиваль тюльпанів, що притягає туристів з різних країн світу. До цього часу на Кіпрі можна побачити красиві долини квітучих тюльпанів. Програма фестивалю включає виступи фольклорних колективів, танцюристів, святковий обід.
  • Частенько Пасха стає головною подією квітня. Кіпріоти намагаються відмічати Пасху з особливим душевним теплом. Традиції святкування нагадують росіяни. Серед найважливіших заходів треба відмітити Хресний Хід. Вночі, під час літургії, на численних вулицях можна побачити вогнища. Кіпріоти щорічно влаштовують салюти. Тільки наступного дня Пасха відзначається у сімейному колі.
  Аеропорти Кіпру - список міжнародних аеропортів Кіпру


Ціни на тури на Кіпр в квітні

У квітні мало туристів приїжджає на Кіпр, але ціни вже стають вище. Плануючи відпочинок на Кіпрі в квітні, приготуйтеся до того, що витрати виявляться на 20% більше, в порівнянні з минулими місяцями. Незважаючи на істотне подорожчання, відпочинок буде дешевший, ніж влітку.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap