10 +  Письмо редактору

Різдво в Лос-Анджелесі – фото, відгуки


фото: рождество в лос-анджелесе

Що чекає мандрівників на Різдво в Лос-Анджелесі? Вони можуть бути упевнені в тому, що у святкові дні їм пощастить поринути в атмосферу розваг і веселощів!

Особливості святкування Різдва в Лос-Анджелесі

Різдво в Лос-Анджелесі відзначається 25 грудня, причому прикрасою будинків і дерев на ділянках поряд з будинком (використовуються гірлянди з різноколірних лампочок, фігурки Санта-Клауса, різдвяний вінок, який вивішується на вхідні двері) місцеві жителі починають займатися ще на початку місяця.

Якщо говорити про сімейну різдвяну вечерю, то американці спочатку читають молитву і з’їдають освячений хліб, після чого приступають до трапези (традиційними різдвяними блюдами вважається риба, індичка, картопляний пиріг, капустяно-бобовий суп, домашні ковбаси). Охочим провести різдвяний вечір в місцевому ресторані, варто звернути увагу на “Mastro’ s Steakhouse” (перший поверх підходить для сімейних і вечерь в невеликій компанії, а другий – для охочих відірватися на дискотеці).

Розваги і святкові заходи в Лос-Анджелесі

З кінця листопада до кінця грудня в Лос-Анджелес з’їжджаються тисячі туристів заради неперевершеного шопінгу і вуличних представлень. У зв’язку з цим у мандрівників з’явиться можливість цікаво провести своє дозвілля.

  Прогулянки по Лос-Анджелесу - екскурсії, фото. Самостійна прогулянка по Лос-Анджелесу


Лос-Анджелес у кінці листопада пропонує гостям взяти участь в Різдвяному параді – на чолі цієї урочистої процесії можна побачити сотню Санта-Клаусів, раритетные машини із зірками, декоровані колісниці, а також подивитися на виступи танцювальних колективів і музичних груп.

А в середині грудня у тих, що цікавляться з’явиться можливість побувати на Різдвяному параді човнів. Варто відмітити, що кораблем-переможцем оголошується той, хто відповідатиме таким параметрам, як краща ілюмінація і оригінальне музичне представлення.

Охочим покататися на ковзанах пропонується здійснити задумане на катку, що розташувався на площі Pershing Square.

У святкові дні рекомендується помилуватися дивовижним видом на місто з оглядового майданчика Griffith Observatory, а щоп’ятниці і суботам – відвідати концерти живої музики, які проходитимуть на сцені City Walk’s.

Покидати Лос-Анджелес не слід, не побувавши на новорічних представленнях в Диснейленде – гостей тут чекатимуть численні атракціони, а також зустріч з Санта-Клаусом, місіс Клаус і улюбленими мультиплікаційними героями.

Різдвяний шопінг в Лос-Анджелесі

Різдво в Лос-Анджелесі – непоганий час для шопінгу: в місцевих торгових центрах вам вдасться придбати товари з привабливими знижками. Так, наприклад, в різдвяний період за покупками для себе і своїх коханих можна відправитися в район Грув (тут встановлюється 33-метрова різдвяна ялинка, а вечорами влаштовуються різдвяні колядки).

  Тури в Лос-Анджелес. Відпочинок в Лос-Анджелесі: фото, путівки© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap