10 +  Письмо редактору

Відпочинок на Маврикії в червні: ціни і погода. Де відпочити на Маврикії в червні


фото: отдых на маврикии в июне

Ця острівна держава, що активно займається туризмом, можлива, знаходиться в тіні іменитіших країн-курортів, проте поступово набирає оберти. Відпочинок на Маврикії в червні – це високий рівень сервісу, прекрасні умови для екологічного туризму і найкрасивіші екзотичні пейзажі.

Погодні умови на Маврикії

Червень на Маврикії сповіщає про прихід зими, звичайно, ця пора року в никоем випадку не можна порівнювати з середньоєвропейською погодою і холодами. На острови наступає сезон тропічних мусонів. При цьому температура повітря як і раніше досить приваблива, в середньому +23°C, вночі температурний стовпчик опускається до відмітки +19°C.

Що радує туриста, що потрапив на Маврикій в червні, це температура води, яка не опускається нижче +22°C. Також привабливий і такий момент, що червень не б’є рекордів за показником рівня опадів, та і сезон циклонів закінчується місяцем раніше.

Сувеніри

Головна пам’ять про Маврикія залишається в серці, але маленькими сувенірами і подарунками варто побалувати рідних і друзів. “Шамарель”, різноколірна земля в скляній посудині – найпопулярніший у туристів сувенір, не дуже дорогий і в той же час презентабельний.

  Водоспади Маврикія - фото. Опис водоспадів Маврикія


Жінки звертають увагу на текстильні вироби, речі з кашеміру, чоловікам до душі моделі старовинних вітрильників, вирізані з дерева, і сорт місцевого рому Green Island, назва якого красиво звучить російською мовою – “Зелений острів”.

Весільний переполох

Острів Маврикій давно уподобали молодожони усіх країн і народів. Найромантичніший медовий місяць можна провести на узбережжі з ніжними піщаними пляжами, заколисуючими океанськими хвилями і білосніжним трикутником вітрила далекої яхти.

Багато з молодих пар, окрім безпосередньо відпочинку, замовляють проведення весільних церемоній. Причому є два види обрядів одруження. Перший – символічний, тут не потрібно документи, узгодження і інші офіційні дії. Головне, з безлічі пропозицій вибрати відповідний сценарій свого весілля і знайти фінанси на проведення церемонії.

Інша річ – обряд одруження, скріплений друком і підписами офіційних осіб Маврикія. Цей варіант також можливий, тільки підготовку до нього треба почати задовго до від’їзду, обумовивши усі деталі з туроператором і підготувавши документи.

Зате які спогади залишаться про це щасливе дно для закоханої пари. Красива церемонія пройде на тлі екзотичних красот острови по місцевих традиціях у супроводі національних мелодій і танців.

  Відпочинок на Маврикії в грудні: ціни і погода. Де відпочити на Маврикії в грудні© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap