10 +  Письмо редактору

Цікаві місця в Мінську – фото, список найцікавіших місць в Мінську


фото: интересные места в минске

Хочте побачити оригінальні об’єкти і відвідати цікаві місця в Мінську? Щоб не заблукати, візьміть з собою на прогулянку карту столиці Білорусі.

Незвичайні пам’ятки Мінська

  • Стрічка Мебиуса : цей незвичайний металевий пам’ятник, присвячений стрічці Мебиуса (той, хто не пропускав уроки математики, знає, що куля може нескінченно котитися по стрічці, не викочувавшись за її краї), поставлений на великий камінь-валун (знаходиться на проспекті Незалежності).
  • “Нульовий кілометр”: на гранітній піраміді вказані відстані від Мінська до великих міст Білорусі і сусідніх держав, а також розміщена карта доріг, вірші і латинський вислів.
  • Кладовище кранів веж : цей об’єкт у вигляді місця того, що “упокоїло” віджилих свій вік кранів веж, користується популярністю у неформалів і любителів покинутих місць. Варто відмітити, що тут не раз знімали фільми і кліпи.

Які цікаві місця відвідати в Мінську?

На увагу мандрівників заслуговує незвичайний зоопарк на вулиці Сердича, “мешканцями” якого є тварини з пінопласту (лебеді, слони, ведмеді, зебри і інші).

Не менш цікавими місцями в Мінську є центр океанографії “Відкритий океан” (тут видасться шанс відправитися в “Подорож по 5 океанам”; помилуватися мешканцями міні-океанаріуму; побачити фотодокументи, морське устаткування, макети підводних човнів; сфотографуватися у водолазному скафандрі) і Музей валунів (у парку-музеї можна побачити не менше 2000 каменів і пішки “обійти” усю Білорусь: на імпровізованій схемі величезними валунами відмічені селища і міста, рукави річок зображені у вигляді доріжок, а державний кордон обкреслений кущами).

  Райони Мінська - назва, опис, фото районів Мінська, де зупинитися туристові


У рамках екскурсійних програм варто подивитися на костьол Святого Роха, що є відображенням неоготичного стилю в архітектурі.

Не варто упускати можливість побувати на оглядовому майданчику Національної бібліотеки, куди вони доберуться на панорамному ліфті (він оснащений прозорою скляною стінкою, завдяки чому можна випробувати відчуття польоту). По відгуках тих, кому вже вдалося побувати там, кожен зможе помилуватися красивими видами, що відкривають з 73-метрової висоти, скориставшись оптичним пристроєм “Бінокль панорамного виду” (наближає об’єкти в 30 разів).

Гостям білоруської столиці різного віку цікаво буде провести час в парку розваг Dreamland, що складається з парку атракціонів (тут є автодром, затишні альтанки, смуга перешкод, зооуголок, Замок жахів, “Електрочовника”, “Еврика” і інші каруселі) і аквапарку (до послуг гостей – ледача річка, хвилевий басейн, дитяче містечко, водні гірки; для дітей тут організовуються ігрові програми “Морське сафарі із Спанч Боб”, “Острів скарбів” і інші).


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap