10 +  Письмо редактору

Новий рік в Мінську – фото. Зустріч Нового року в Мінську (Білорусь) 2019


фото: новый год в минске

Найближча сусідка Росії Білорусь – відмінний варіант для проведення зимових свят. Тут прекрасна природа, гостинні жителі, відносно м’який клімат і чудові можливості для активного відпочинку, якого так потребує соременный городянин. Саме тому святкувати Новий рік в Мінську стає популярним у багатьох російських туристів.

Знайомство з містом

Готелі Мінська пропонують розміщення в номерах найрізноманітніших категорій, у яких одне загальне : демократичні ціни і відмінний сервіс. Вибравши готель і розмістившись, можна вирушати на пішохідну прогулянку по Мінську або замовити автобусну екскурсію. У будь-якому випадку, знайомство зі святково прикрашеним містом залишить самі сприятливе враження.
У столиці Білорусі відкрита безліч музеїв, виставок і ярмарків. Наприклад, музей старовинних ремесел Дудутки славиться своїми діючими майстернями, в яких екскурсантів охоче знайомлять з секретами гончарної справи і ковальського промислу, учать піч хліб і робити меблі. Дегустація традиційних білоруських делікатесів, яка вінчає екскурсію, виявляється як не можна більше до речі в новорічні дні. Тим більше, коли застілля супроводжується вогняним шоу і представленням від учасників справжнього рицарського клубу.
Екскурсійні програми, пропоновані на Новий рік в Мінську, включають знайомство з міськими архітектурними пам’ятками. У їх числі – старовинні собори спорудження XVII – XVIII віків, Ратуша і вулиця Немига, фасади якої відтворюють втрачені історичні будівлі.

  Цікаві місця в Мінську - фото, список найцікавіших місць в Мінську


Бали і ярмарки на свіжому повітрі

На майданчику у Палацу спорту для городян і гостей міста в новорічні дні розгортається шумний ярмарок “Калядны кірмаш”, на якому найсвіжіші продукти для святкового столу є сусідами з традиційними білоруськими сувенірами і виробами народних умільців.
У спортивному комплексі “Чижовка-арена” в дні зимових канікул влаштовуються Олімпійські бали, головними зірками яких стають знамениті білоруські спортсмени. За традицією їх вшановують за заслужені перемоги в змаганнях року, а після урочистої частини настає час захоплюючої і різноманітної концертної програми.

Новорічний фейєрверк в Мінську

По схилу з вітерцем

Прихильникам активного відпочинку на Новий рік в Мінську варто забронювати готель в Логойске. Цей популярний гірськолижний курорт розташований в 30 км від столиці і його нерідко порівнюють з маленькою Швейцарією. Організація катання в Логойске анітрохи не поступається престижним альпійським трасам, а ціни при цьому цілком доступні навіть студентам і молодим сім’ям.
Білорусь – відмінний варіант для проведення зимових вихідних ще і тому, що росіянам не потрібно закордонний паспорт або спеціальні візи. Досить лише замовити тур або готелі і відправитися на зустріч Нового року в Мінську – місті, де затишно, комфортно і дуже приємно відмічати найулюбленіше з дитинства свято.

  Аквапарки в Мінську - фото, ціни, опис© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap