10 +  Письмо редактору

Кращі курорти Німеччини. Самі кращі курорти Німеччини для відпочинку


фото: лучшие курорты германии

Німеччина – дуже цікава в туристичному плані європейська країна. Кращі курорти Німеччини допоможуть познайомитися з дивовижною історією цієї країни і її культурною спадщиною.

Баден-Баден

Це відоме німецьке місто, що славиться на весь світ своїми термальними джерелами. Ще древні римляни зі знатних сімейств вибирали це містечко для того, щоб поправити своє здоров’я. Тутешня вода особливо корисна при захворюваннях серця. Також вона прекрасно справляється з гінекологічними проблемами, допомагає при неврозах, а також при хронічній втомі.

Римсько-ірландські лазні – унікальний метод лікування, використовуваний лише у Баден-Бадені. Принцип поміщений в наступний: людина поперемінно прогрівається “вологою” і “сухою” парою, а потім приймає прохолодну термальну ванну.

Архітектура міста дуже примітна: старовинні будівлі, що сусідять з сучасними готелями, перемежаються доглянутими вулицями і створюють атмосферу, ідеально відповідну для розміреного оздоровчого відпочинку.

Дюссельдорф

Місто є не лише туристичним, але і культурно-політичним центром країни. Дюссельдорф – найбільший виставковий майданчик Німеччини. Тут на регулярній основі проходять різноманітні експозиції, що притягають безліч гостей міста. Але виставки – не єдина причина, чому варто вибрати місто для свого відпочинку.

  Відпочинок в Німеччині в травні: ціни і погода. Де відпочити в Німеччині в травні


Екскурсійна програма, яку пропонує місто, дуже і дуже насыщенна. Вісімсот століть, які налічує історія Дюссельдорфа, залишили йому досить багату архітектурну і історичну спадщину. Неодмінно варто відправитися в його стару частину – Альтштадт. Тут розташовуються Академія мистецтв, ратуша, музей кераміки і безліч інших цікавих місць.

Окрім багатої “экскурсионки” ця частина міста просто рясніє ресторанчиками, затишними барами і бутиками відомих брендів. У ресторані обов’язково скуштуйте блюда традиційної німецької кухні, а при відвідуванні пивоварні неодмінно оціните смак саме Дюссельдорфського пива “альт”.

Франкфурт-на-Майне

Місто, де просто неймовірна кількість хмарочосів, є великим фінансовим центром усієї Європи. Проте Франфурт-на-Майне лише створює враження серйозного і неприступного міста, але цей міф повністю розвіюється, варто лише потрапити на його древні вулички, де розташовуються ляльково-затишні особняки місцевих жителів.

Звичайно, Франкфурт-на-Майне – місце, де проходять численні конгреси, різноманітні семінари, виставки і ярмарки. Але є і інший, екскурсійний Франкфурт-на-Майне. Побувати в цьому місті і не оглянути його Кафедральний собор, Стару Оперу, будинок Гете – невибачна помилка.

  Вина Німеччини - червоні, сухі, білі. Кращі вина Німеччини© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap