10 +  Письмо редактору

Відпочинок в Німеччині в травні: ціни і погода. Де відпочити в Німеччині в травні


фото: отдых в германии в мае

Весна – прекрасний час для будь-яких починів, у тому числі і нових подорожей, а відпочинок в Німеччині в травні зарядить позитивом на усе літо. Погода у цю пору року тут чудова, а туристів ще не так багато. Це дозволить неспішно, в повному об’ємі насолодитися пам’ятками старовинних німецьких городків.

Погода в травні

Переддень літа відчувається дуже ясно, погода найчастіше сонячна, повітря вдень прогрівається до +21C°, вночі тримається на відмітці +8C°. Періодичні травневі дощі не можуть завадити туристові, подорожуючому по Німеччині, тому що швидко закінчуються.

Народні свята

У Німеччині дуже багато народних заходів, вони проводяться впродовж травня і в різних місцях країни. Є такі свята, які залежать від церковного календаря. Наприклад, третє місце за популярністю у Баварії займають народні гуляння, відомі під назвою “Бергкирхвай”. Починаються гуляння в четвер перед святкуванням Трійці і тривають 12 днів. Упродовж усіх заходів туристи разом з місцевими жителями беруть участь в ярмарках, ходах, відвідують музичні представлення і дегустують дуже смачне німецьке пиво.

  Відпочинок в Німеччині з дітьми - фото, курорти


На межі двох весняних місяців проводиться ще одне свято загальногерманського масштабу – “Вальпургієва ніч”. Як відомо, на горі Брокен збиралися на шабаш рудоволосі красуні, що володіли секретами чаклунства і магії. Ним і весні присвячений це свято, в костюмованих балах можуть взяти участь і туристи.

І ще один – Травневий фестиваль – “розквітає” в Німеччині в цей час. Зустріну весни місцеві жителі організовують широко і весело: прикрашають удома і так зване травневе дерево, палять вогнища і влаштовують танці в національних костюмах.

Ще одне незабутнє видовище очікує туристів, подорожуючих уздовж однієї з найкрасивіших німецьких річок, – фестивалю “Рейн у вогні”. Долина річки освітлюється тисячами фейєрверків.

Музика травня

Декілька великомасштабних заходів присвячені різним напрямам музичного мистецтва, наприклад, Міжнародний фестиваль “Диксиленд”, який проводять жителі Дрездена. Лейпціг стає центром фестивального життя готичної музики, а Дюссельдорф – джазу.

Любителям класичної музики, що опинилися у Веймаре в квітні або травні, також сподобається участь в Тюрингском фестивалі Баха, адже сюди з’їжджаються кращі виконавці зі всього світу.

  Населення Німеччини. Чисельність населення в Німеччині: особливості, щільність, склад© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap