10 +  Письмо редактору

Як дістатися до Боракая: ради, способи, ціни


фото: как добраться до боракая

Мініатюрний острів Боракай є гордістю Філіппін і популярним напрямом серед туристів зі всього світу. На території протяжністю всього сім кілометрів зосереджені розкішні пляжі і курортні зони, що відповідають міжнародним стандартам. Для російських туристів дістатися до Боракая – непроста, проте здійсниме завдання.

Як дістатися до Боракая з Росії

Подорож на Боракай розпочинається з прибуття до аеропорту Москви або Санкт-Петербургу. Якщо ви живете в іншому російському місті, то варто додати до вашої поїздки ще і переліт до великих міст. З аеропортів Москви і Санкт-Петербургу регулярно курсують до Маніли (столиця Філіппін) рейси таких авіакомпаній, як Etihad, Emirates, KLM. Прямого перельоту з Москви і Санкт-Петербургу до Маніли не існує, тому будьте готові до пересадок в Дубаї, Абу-Дабі, Амстердамі або Сінгапурі. Час стикування може продовжитися від 2 до 10 годин залежно від умов авіаперевізника.

Найбільш оптимальний і демократичний спосіб – переліт до Гонконгу, а потім прямим рейсом до Маніли або Калибо, головним аеропортом, що являється, розташованим недалеко від Боракая.

Від Маніли на літаку

Приземлившись в Манілі, вам необхідно вирішити, яким чином ви сплануєте свою подальшу подорож. Є два поширені варіанти: переліт до аеропорту Катиклан або переліт до аеропорту Калибо.

Обидва аеропорти знаходяться на острові Панай, звідки ви без проблем зможете доїхати до Боракая. Вибравши Катиклан в якості кінцевого пункту призначення, ви значно заощадите час в дорозі, оскільки це найближчий аеропорт до острова. Мінуси такого способу – можливе перенесення рейсу в Калибо у зв’язку з поганими погодними умовами, дорожнеча квитків і норма провезення багажу всього в 15 кілограм. Також звернете увагу на те, що в Катиклан літаки літають тільки до 16.00 за місцевим часом.

З Калибо вам доведеться доїхати до місцевої човнової станції, з якою вирушає водний транспорт на Боракай, близько години на мікроавтобусі або таксі. Вартість оренди десятимісцевого мікроавтобуса орієнтовно складе від 45 до 60 доларів. У разі прильоту в Калибо в нічний час доби, ви можете дочекатися ранку в комфортабельній зоні відпочинку усередині аеропорту.

Від Маніли на автобусі

Поєднання у своєму маршруті автобуса і порома – один з найдемократичніших варіантів доїхати із столиці Філіппін до Боракая. Проте подорож може зайняти близько 9-10 годин і підійде тим, хто не боїться вимотуючої дороги. Найзручніший маршрут такої поїздки наступний:

  • Переїзд автобусом від Маніли до порту Батаганс. Вартість квитка складає 4-5 доларів.
  • Переправа на поромі з Батаганс до Пуэрта Галера. Вартість квитка складає 4-6 доларів.
  • Переїзд автобусом з містечка Пуэрта Галера до курортного міста Роксас. Вартість квитка складає близько 11 доларів.
  • Переправа на поромі від Роксаса до аеропорту Катиклан. Вартість квитка складає 10 доларів.
  • Переправа на поромі від острова Панай до Боракая. Вартість квитка складає 7 доларів.

З острова Панай

На Панае знаходиться порт, звідки щодня вирушає безліч поромів і човнів до Боракая. Перший пором відчалює о 5 годині ранку, а інші починають курсувати через кожні десять хвилин. У ціну квитка включені екологічні і інші збори, встановлені урядом Філіппін. У нічний час допливти на поромі до острова складніше, оскільки водне сполучення значно ускладнене.

За бажанням можна скористатися послугами місцевих перевізників, які пропонують доставити вас у будь-який готель Боракая на трицикле всього за декілька хвилин. При цьому не забувайте торгуватися, оскільки на Філіппінах це вважається розхожою практикою.

Що стосується індивідуального трансферу на човні або автомобілі, то в даному випадку краще потурбуватися про це заздалегідь в Росії. Детальна інформація про трансфер з аеропортів Паная, як правило, розміщується на різних сайтах про поїздки на Боракай.

У результаті відмітимо, що який би ви не вибрали спосіб подорожі на цей дивовижний острів, ваш шлях буде тривалим. Проте цей факт повністю виправдає очікування у той момент, коли ви побачите розкішний Боракай з його чистісінькими пляжами і умиротвореною атмосферою.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap