10 +  Письмо редактору

Відпочинок в Словенії в липні: ціни і погода. Де відпочити в Словенії в липні


фото: отдых в словении в июле

Крихітна держава, що розміщується в Центральній Європі, між тим має у своєму активі і найкрасивіші передгір’я Альп, і вихід до Адріатичного моря. Саме ці важливі чинники дозволяють Словенію активно розвивати туристичний бізнес, створюючи комфортні умови для відпочинку туристів і взимку і літом.

Відпочинок в Словенії в липні – це найбільш комфортні температури повітря, прекрасні пляжі на Адріатиці, знайомство з дивовижними пам’ятниками історії і національними традиціями.

Погода в липні

У цій маленькій країні можна спостерігати, по-перше, помірно континентальний клімат, по-друге, субтропічний, характерний для Середземномор’я. Альпи прикривають країну від холодних вітрів з півночі. Адріатичне море впливає на встановлення теплої вологої погоди.

Липень – найбільш жаркий місяць в Словенії, вдень можна спостерігати в окремі дні до + 27 ºC (природно, на узбережжі). У північних і центральних регіонах країни трохи прохолодніше, до + 19 ºЗ, в передгір’ях Альп ще нижче. Залежно від вибраного маршруту слід підбирати відповідний гардероб.

Заповідник краси

Багато хто з туристів приїжджає в Словенію, щоб відмовитися від метушні і шуму міського життя, насолодитися місцевими видами і різноманітними ландшафтами. Природа заслуговує на особливу увагу.

  Оренда авто в Словенії. Прокат автомобілів в Словенії - ціни


Адріатичне узбережжя, де зустрічається блакить моря і неба із золотими пляжами, гірськолижні курорти з укритими снігом вершинами, термальні джерела з цілющою водою і Люблянские болота. Турист, подорожуючи по Словенії, зустрічає дубові або букові ліси, піднімаючись в гори, побачить строкатий килим альпійської рослинності, на плато Карст він зустрінеться з представниками степової зони.

Словенська Рів’єра

Найпопулярнішим є курорт Порторож, що розташувався між маленьким селищем Луция і середньовічним містом-пам’ятником Пираном. Класичний відпочинок на узбережжі Адріатичного моря доповнюється проживанням у фешенебельних готелях і апартаментах, добре поєднується з лікуванням, оздоровчими процедурами. Маленький словенський пікнік з виїздом на човнах стане відмінним сюрпризом для дітей.

Причому основні лікувальні чинники – місцеві термальні джерела, окрім них тут є центр екзотичної тайської медицини і таласотерапії. Наймодніші оздоровчі комплекси пропонують в “Сауні-парку”, тут використовують сім різних типів саун, масажні водоспади, крижані печери і трав’яні лазні.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap