10 +  Письмо редактору

Аеропорт в Тампере: схема, фото. Як дістатися до аеропорту Тампере


фото: аэропорт в тампере

Аеропорт Тампере-Пирккала розташовується в 18 км від міста Тампере, другого за величиною міста Фінляндії. Цей аеропорт обслуговують в основному лоу-кост компанії, найбільша з який Ryanair. Аеропорт в Тампере займає третій рядок в країні за показником обслужених пасажирів за рік, близько 620 тис. пасажирів. При цьому більше 80% усіх обслужених пасажирів вчинили міжнародні рейси.
Аеропорт дуже зручний в плані економії грошей не лише для жителів Фінляндії, але і для жителів північного Заходу Росії. Наприклад, з Санкт-Петербургу можна наземним транспортом дістатися до цього чудового міста, а вже з аеропорту в Тампере відправитися у відомі міста Європи – Лондон, Мілан, Бремен і так далі

Термінали і послуги

В цілому аеропорт в Тампере не дуже великий, тому порадувати різноманітністю послуг він не може, проте мінімум необхідного тут є.
Аеропорт поділений на 2 термінали, перші обслуговують фінські компанії, а другий – Ryanair.
Для пасажирів бізнес-класу в першому терміналі є VIP – зал, розрахований на 10 чоловік, а також конференц-зал.
Також аеропорт пропонує до послуг пасажирів кафе і ресторани, пошту, банкомати, вихід в Інтернет і так далі

  Куди сходити в Тампере: що подивитися самостійно в Тампере туристові


Парковка

Парковка є у кожного з терміналів, а також недалеко від аеропорту – це найвигідніший варіант. При довгостроковій стоянці доведеться заплатити 45 євро за 8 днів, плюс 3 євро за кожен подальший.

Як добратися

З аеропорту регулярно вирушає автобус №61, який за 30 хвилин доставить пасажирів до центру міста. Також від будівель терміналів в місто можна відправитися на таксі компанії Airport Taxi.

Варіанти пересування з Росії в Тампере

Для прикладу можна розглянути спосіб пересування з Санкт-Петербургу до Тампере. Загалом, маршрут виглядатиме так: Санкт-Петербург-Хельсінкі-Тампере. Загальна відстань складе 500 км.
Дістатися до Тампере можна на автобусі (приблизно 25 євро), на потягу (приблизно 20 євро) або своїм ходом. Приміром, на автомобілі до Тампере можна доїхати приблизно за 6-7 годин.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap