10 +  Письмо редактору

Столиця Ліхтенштейну : карта, фото. Яка столиця в Ліхтенштейні?


фото: вадуц – столица лихтенштейна

Столиця Ліхтенштейну, місто Вацул, притягає туристів своєю багатою історією і величезною кількістю пам’яток. Вадуц, розташований у верхів’ях Рейну, не занадто густозаселенный місто. Тут проживають приблизно п’ять тисяч чоловік.

Замок Вадуц

Будівництво замку припало на часи раннього Середньовіччя. Пізніше він кілька разів реставрувався і добудовувався. Належав замок роду Верденберг-Сарганс. Найбільший інтерес представляє каплиця Святої Ганни, де практично в первинному стані зберігся вівтар в готичному стилі.

На жаль, помилуватися на красу замку по своєму бажанню не вийде. З 1938 року Вадуц виконує обов’язки офіційної резиденції князів Ліхтенштейну. Для візитів замок відкритий лише 15 серпня, коли країна відмічає свій Національний день.

Вулиця Штэдле

Саме її варто неодмінно внести в маршрут своїх пішохідних прогулянок по столиці. Тут знаходиться величезне число цікавих з точки зору історії місць, а також кафешок, де можна випити чашку кави і передихнути. Неодмінно звернете увагу на будівлю Міських зборів з прекрасними скульптурами, що прикрашають барельєф. Цікавим здасться і музей пошти, що представляє колекцію марок що використалися в князівстві.

Недалеко від нього стоїть Англійський будинок, що виконував роль і офісного приміщення, і торгових залів. Але сьогодні тут зберігається зібрання картин, що належать князівській сім’ї. З місцевою історією ви познайомитеся, відвідавши Національний музей. Тут зберігаються одяг, меблі, зброя, прикраси древніх кельтів. Цікава будівля ще і тим, що колись приймало у своїх стінах великого Гете.

Кафедральний собор

На місці, де знаходиться церква, в епоху Середньовіччя розташовувалося древнє капище. Саме тому жителі і прийняли рішення про зведення храму саме тут. Після завершення будівництва храм був присвячений Флорину Ремюсскому – святому, який особливо шанувався в цій місцевості.

Неоготичний стиль, в якому побудований собор, відмінно вписується в навколишній пейзаж. На даний момент він виконує обов’язки офіційної резиденції архієпископа Римсько-католицької церкви.

Ратуша

Саме тут проходять збори міської ради. Відкриття Ратуші відбулося в листопаді 1933 року. Будівництво зайняло майже два роки. Архітектором виступав Ф. Рекле, проект якого і переміг в конкурсі 1932 роки. І хоча будівля відноситься до минулого століття, але здогадатися про це досить складно. Візуально ця типова будова, що відноситься до періоду Середньовіччя. Незвично оформлений і сам зал засідань. Із стін залу на вас дивляться Великі князи Ліхтенштейну, а також столичні бургомістри.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap