10 +  Письмо редактору

Як подорожувати автостопом – ради


Як подорожувати автостопом

Ви завжди мріяли про подорожі? Пора утілювати мрії в життя! Для цього не потрібні багато грошей, адже це вас зупиняло? Від вас потрібно бажання, трохи часу і знання декількох простих правил подорожі автостопом.

Автостоп – зручний, економічний і зовсім не страшний спосіб побачити світ.

Ось простий приклад – два друзі посперечалися, хто швидше дістанеться до місця призначення – один – на 36-годинному потягу або інший – автостопом на машині. Подивіться відмінний міні-фільм, і отримаєте відповідь на питання – автостоп або потяг, що швидше

Не знаю, як ви, а я особисто, отримав величезне задоволення від цього.

Так що, вирішуйтеся! Запам’ятайте декілька порад і збирайтеся в дорогу!

Рада 1 – зовнішній вигляд

Ваші шанси упіймати машину значно зростуть, якщо ви будете чисто і охайно одягнені.

автостоп советы - внешний вид
Гарантовано зупинить машину )))

Водій повинен вам довіряти, чи не так? Чоловіки, врахуйте – в подорож автостопом варто відправитися без бороди. Якщо водій не

розгледить ваше обличчя навіть за найрозкішнішою бородою – користі від неї в дорозі буде мало. У кращому разі, вас підвезуть до найближчого відділення поліції.

  Ритм життя - таксі


Зручний чистий одяг, рюкзак, зручне взуття – ось кращий вид для дороги.

Рада 2 – темні окуляри це ворог автостопщика

Сонцезахисні темні окуляри краще на надівати. Може, ви і будете схожі на секретного агента в дорогих стильних окулярах, але навряд чи це вселить довіру водіям. Так що краще їхати, але без окулярів, чим йти пішки, але в них.

Рада 3 – будьте доброзичливим і співчувайте тому, що підвозить

Водії адже не зобов’язані вас підвозити? Будьте ввічливі, постарайтеся не нав’язуватися в дорозі, але і не сидіти з похмурим виглядом. Багато водіїв, особливо ті, хто беруть попутника щоб скрасити дорогу і мати співрозмовника, розраховують на людське спілкування. Врешті-решт підтримати бесіду і виявити цікавість до життя, проблем або радощів водія, це невелика плата за надану вам допомогу в продовженні шляху.

Пам’ятайте, чим більше ви викличете прихильність до себе водія, тим приємніше пройде ділянка шляху і тим далі вас відвезуть.

Рада 4 – для автостопа – мінімум віщою

автостоп - минимум вещей
Теж варіант для автостопа

  Ритм життя - таксі


Постарайтеся зібрати найнеобхідніші речі так, щоб вони помістилися в один не занадто великий рюкзак. Це буде зручніше і для вас, якщо припаде якийсь відрізок шляху йти пішки, і для водія – йому не доведеться відкривати багажник.

Але, звичайно я не закликаю вас мати тільки кеды і самовар)))))

Рада 5 – будьте оригінальні

автостоп - будьте оригинальны
Прекрасна автостопщица – музикантка

Якщо знаєте, як можна притягнути увагу водіїв – зробіть це. Здійснюйте акробатичні трюки, танцюйте, показуйте театральні номери – усе це може допомогти вам упіймати машину швидше.

При цьому варто пам’ятати – занадто оригінальний попутник – не сама краща компанія в дорозі.

Рада 6 – де ловити машину

Важливо – правильно вибрати місце, щоб упіймати машину. Навряд чи вас підберуть на перехресті або жвавій міській трасі. Якщо вам треба почати свою подорож з великого міста, то доберіться на громадському транспорті або дійдіть пішки до заміської місцевості (кілометрів 20-30 від міста). Там ви вже упіймаєте машину, яка слідує на далеку відстань.

  Ритм життя - таксі


автостоп где ловить машину
Головне для автостопщика – правильний вибір місця

Вивчіть закони країни, в яку збираєтеся. Наприклад, на автомагістралях в Новій Зеландії подорожувати автостопом – незаконно.

Рада 7 – повідомите про місце призначення

Деякі автостопщики роблять таблички, на яких пишуть пункт призначення. Це дає шанс упіймати машину, яка їде прямо до пункту призначення, але ті, хто їде не так далеко можуть не зупинитися. Деяким водіям адже простий про ніколи не зрозуміти, як подорожувати автостопомз тієї лише причини, що вони водії ))))

Рада 8 – вибір часу

Упіймати машину в часы-пик (уранці з 7 до 9, увечері з 4 до 6) – велика удача. Це займе багато часу і сил. Постарайтеся правильно вибрати час. Водій, який із задоволенням підкинув би вас вдень, не захоче робити

цього уранці, коли він везе свою дитину в школу. Офісні працівники увечері тільки і думають про те, як швидше добратися додому, їм теж не потрібні попутники.

Спробуйте визначити, який контингент водіїв переважно їде зараз по цій дорозі, і виходячи з виводів, правильно вибирайте час.

  Ритм життя - таксі


Рада 9 – відкиньте аристократичність

Охайний вид вам допоможе, але не намагайтеся виглядати аристократом на дорозі. Якщо ви одягнені так, немов тільки що покинули світський раут – навряд чи допоможе охайність, дружелюбність і усе те, про що ми говорили вище. Дивлячись на вас складатиметься враження, що ви чекаєте лімузин.

І навпаки – сумний вид в дощ і холод – розбудять у водіях співчуття і бажання вам допомогти.

Рада 10 – будьте позитивні, і напевно це головний секрет того, як подорожувати автостопом

Подорож автостопом не завжди буває простим. Іноді доведеться досить довго простояти на трасі в очікуванні машини. Не втрачайте оптимізм, не переставайте посміхатися. Крім того, не забувайте про вдячність – адже вас не зобов’язані підвозити.

Пам’ятайте, водій набагато більш охоче візьме привітну людину, чим похмурого типу.

Рада 11 – будьте готові придти на допомогу водієві

В дорозі всяке може статися, і на жаль, погане теж. І якщо, не дай Бог, щось станеться в дорозі, будьте готові допомогти водієві усіма силами.

  • Допомогти поміняти колесо
  • Підштовхнути машину
  • Кудись заїхати
  • Надати першу допомогу
  • Викликати швидку або поліцію
  Ритм життя - таксі


Покажіть водієві, що підібравши вас на дорозі, він може розраховувати на вас у будь-якій ситуації, і тоді можете бути упевнені – ви їхатимете з ним до тих пір, поки самі не вирішите, що пора поміняти машину і попутника.

Рада 12 і останній

Поставте себе на місце водія попутки, і подумайте неупереджено, захотіли б ви підвозити такого хлопця (дівчину) з узбіччя, або щось вам не подобається в нім (їй)?

Якщо у вас виникнуть думки чому потрібно не зупиняючись проїхати мимо, виправіть недолік, і сміливо виходите на дорогу з піднятим вгору великим пальцем! Адже тепер ви знаєте, як подорожувати автостопом.

Ну і звичайно, прошу комментов і ваших рад, раптом я щось упустив?

І перейдіть на головну сторінку.


© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap