10 +  Письмо редактору

Абанотубани: інформація і фото, де знаходиться Абанотубани


Абанотубани Абанотубани (Тбілісі, Грузія) – опис, історія, розташування, відгуки, фото і відео. абанотубани, тбилиси Абанотубани, Тбілісі банный квартал абанотубани Банний квартал Абанотубани вид на банный квартал абанотубани Вид на банний квартал Абанотубани район абанотубани, пестрая (голубая) баня Район Абанотубани, Строката (Блакитна) лазня абанотубани, вход в баню № 5 Абанотубани, вхід в Лазню № 5 памятник-фонтан в центре абанотубани Пам’ятник-фонтан в центрі Абанотубани

Абанотубани – унікальний район сірчаних лазень в центрі Тбілісі. Тут можна побачити акуратні куполи майже на рівні землі і, головне, випробувати на собі цілющу дію природних сірчаних джерел. Перші лазні з’явилися тут ще в 16 ст., проте за легендою саме місто основою зобов’язане саме джерелам (“тбили” по-грузински теплий, так само як і джерела).

Лазні мають свої назви по іменах колишніх власників : Бебутовская, Казенна і Сумбатовская, Зубаловская і найкрасивіша – Орбелиановская, з мінаретами з боків і обробленим блакитними кахлями стрілчастим фасадом. Усі лазні побудовані в східному стилі – низькі, приземкуваті будівлі, закриті напівкруглими куполами з великими скляними вікнами в центрі, вікнами, що служили, освітлюючими внутрішні приміщення, оскільки самі лазні знаходяться нижче рівня землі.

Колись тут не лише милися і оздоровлювалися, але і спілкувалися – давали звані обіди, здійснювали угоди, а міські свахи в спеціальні дні влаштовували оглядини.

  Балаклава - відпочинок, екскурсії, музеї, кухня і шопінг, пам'ятки Балаклави© 2019 Поради мандрівникам
При повному або частковому відтворенні інформації заборонено.
sitemap